10.01
2019

В розслідуванні вбивства вчительки в Олександрії, отримано «покази і достатньо фактичних даних від підозрюваного».

В розслідуванні вбивства вчительки в Олександрії, отримано «покази і достатньо фактичних даних від підозрюваного» Очільник обласного управління Нацполіції «внутрішньо не згоден» із рішенням суду, щодо домашнього арешту підозрюваного у резонансному вбивстві вчительки, що сталося в Олександрії нещодавно. «Але ми маємо рішення суду, повинні його виконувати», – прокоментував ситуацію «Олександрійським новинам» Роман Козьяков, начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.«Справа досить резонансна. Я виїздив на місце події, спілкувався безпосередньо із учасниками і співробітниками… Справа перебуває на контролі. Експертизи всі необхідні призначено. Щодо терміновості, то вони у пріоритеті» – уточнив Р. Козьяков.Він також повідомив, що є співпраця з боку чоловіка, який підозрюється у тяжкому злочині: «Дійсно отримано достатньо показів і фактичних даних щодо причетності його (чоловіка – «ОН») до вчинення цього злочину. Що стосується самооборони чи обставин інших, це також в рамках кримінального провадження, з’ясовується».Деталі резонансного випадку очільник обласного управління Національної поліції не розголошує, оскільки це в інтересах слідства. Більше інформації громадськість зможе дізнатись, на його думку, під час судового засідання або після винесення остаточного рішення суду.Нагадаємо, раніше «Олександрійські новини» повідомляли, що олександрійця, який підозрюється у вбивстві дружини відпустили під цілодобовий домашній арешт у Новий Рік.Потім стало відомо текст рішення суду, в якому розкрито деталі справи. Підозрюваний у вбивстві власної дружини олександрієць, запевняє, що це вона перша вдарила його ножем.

Опубліковано Віктором Голобородьком Четвер, 10 січня 2019 р.


Очільник обласного управління Нацполіції «внутрішньо не згоден» із рішенням суду, щодо домашнього арешту підозрюваного у резонансному вбивстві вчительки, що сталося в Олександрії нещодавно. «Але ми маємо рішення суду, повинні його виконувати», – прокоментував ситуацію «Олександрійським новинам» Роман Козьяков, начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.
«Справа досить резонансна. Я виїздив на місце події, спілкувався безпосередньо із учасниками і співробітниками… Справа перебуває на контролі. Експертизи всі необхідні призначено. Щодо терміновості, то вони у пріоритеті» – уточнив Р. Козьяков.
Він також повідомив, що є співпраця з боку чоловіка, який підозрюється у тяжкому злочині: «Дійсно отримано достатньо показів і фактичних даних щодо причетності його (чоловіка – «ОН») до вчинення цього злочину. Що стосується самооборони чи обставин інших, це також в рамках кримінального провадження, з’ясовується».
Деталі резонансного випадку очільник обласного управління Національної поліції не розголошує, оскільки це в інтересах слідства. Більше інформації громадськість зможе дізнатись, на його думку, під час судового засідання або після винесення остаточного рішення суду.

Віктор Голобородько 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень