4.06
2015

Новини району

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Вчора вiдбулася зустрiч голови облдержадміністрації Сергія Кузьменко з головою Олександрійської райдержадміністрації Андрієм Коломійцевим. Як повiдомляє сайт ОДА, на нiй ішлося про наступне.

 

Те, що план мобілізації Олександрійський район виконує сутужно, для голови ОДА – добре відомий факт. Не замовчував його і голова РДА. Однак певні позитивні зрушення є. Вони пов’язані з налагодженням роботи місцевого військкомату. А от план з весняного призову Олександрійський район навіть перевиконав.

Як і більшість інших районів області, Олександрійський має чималу кількість споруд, придатних уже хіба що тільки для списання. Але ще зо два десятки їх потребують належного облаштування. На 100% готове укриття місцевого НПЗ.

Наразі демобілізованих в Олександрійському районі — 34 військових, лише шестеро із них отримали посвідчення учасника АТО, але на кожного складено соціальний паспорт із їхніми потребами. Що стосується виділення землі, то районні органи виконавчої влади отримали 111 заяв, переважна більшість – із Олександрії. Район готовий, як підкреслив Андрій Коломійцев, взяти на себе навантаження з виділення землі й для міста.

Олександрійський район належить до числа територій, що мають перевиконання місцевого бюджету і не мають проблем із видатковою частиною, забезпечується навіть виплата індексації за рахунок власного фінансового ресурсу.

Голова ОДА Сергій Кузьменко вказав на необхідність підвищення заробітної плати, особливо у сфері АПК. Середньомісячна заробітна плата у сільськогосподарській галузі в Олександрійському районі становить 2487 грн – це 9 позиція по області. Для такого потужного району такий низький рейтинг в даному питанні Сергій Кузьменко вважає неприпустимим.

Г. Сергеєв

, , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень