10.02
2022

Нова послуга від ЦНАПу

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Центр надання адміністративних послуг Олександрійської громади долучився до впровадження ініціативи Міністерства цифрової трансформації, а саме – декларування місця проживання за допомогою застосунку «Дія».

Зареєструвати місце проживання або знятися з реєстрації можуть ті громадяни, які мають ID-паспорти, занесені в єдиний реєстр військовозобов’язаних, а їхнє нерухоме майно внесене в реєстр речових прав.

Аби скористатися цією послугою не виходячи з дому, необхідно зайти в застосунок «Дія», у розділі «Послуги» обрати «Місце проживання» та обрати необхідну функцію.

Якщо людина не є власником житла, у якому бажає оформити місце проживання, то власнику надсилається запит на підтвердження реєстрації, яке він має погодити або відхилити. Інформація про відповідні операції надходить до органу реєстрації (ЦНАПу), після чого заявка проходить перевірку і громадянину надається погодження чи відмова в реєстрації. Після успішної реєстрації у застосунку «Дія» буде змінена інформація про місце проживання людини.

Окремо можна отримати паперову довідку про місце проживання, замовивши документ на сайті ЦНАПу, або безпосередньо звернувшись до Центру.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень