2.04
2017

     У рамках місячника з благоустрою, оголошеного у відповідності до розпорядження міського голови, працівники спецінспекції управління житлово-комунального господарства контролюють дотримання правил благоустрою та санітарного утримання території міста, у тому числі здійснюючи обходи і рейди приватного сектору та райони багатоповерхових забудов. Начальник спецінспекції Дмитро Могильний вважає одним із головних організаційних заходів обов’язкове укладення власниками приватних домогосподарств договорів на вивезення побутового сміття з садиб згідно з вимогами законодавства, а також боротьбу з несанкціонованими сміттєзвалищами.

    «На жаль, не всі мешканці міста ставляться відповідально до наведення ладу на прибудинкових територіях, не всі мають угоди на вивіз сміття. Якщо вимоги чинних правил не виконуються, до їх порушників будуть застосовуватись адміністративні заходи. Спочатку це – усне попередження або припис із датою усунення, а потім накладення штрафів, які передбачені законодавством у розмірі від 340 до 1700 гривень. Хочу наголосити, що правила благоустрою стосуються не лише пересічних жителів – усі заклади, установи, організації також повинні навести лад на прилеглих та закріплених територіях у рамках місячника з благоустрою», – наголошує начальник спецінспекції Д.Могильний. Доброго времени, гость! Твоего звонка с нетерпением ожидают десятки распутных красивых женщин. Выбирай любую – по фигуре, по росту, цвету волос и упругости тела, по умениям и по ценам. Проститутки Уфы с радостью приласкают тебя на все лады за умеренные по нашему времени деньги. Хочешь узнать, сколько это сейчас стоит? проститутки Саратов обойдутся тебе совсем недорого, зато ты с ними попробуешь такого горячего секса, про который даже не намекнешь свой постоянной подруге. Любой каприз, любые сладостные извращения к твоим услугам сегодня.

О.Наріжний

коментарі 2

  • Аноним. пишет:

    Нечупар :))))))) Когда прекратится это безобразие!!!Нет такого слова в Александрийском ЯЗЫКЕ!!!Может пора сказать мы не хотим говорить на галычанском СУРЖИКЕ.В нас не суржик -а язык предков.Проверьте как говорят по станицам Кубани.Как обезьяны подстраиваетесь под бандеровцев.В Вас гордость ест?

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

    …шоб вас чупакабра съела, если вдруг гордость зубы поломает!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень