3.03
2016

Не шуткуйте з потягом

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

За січень та два тижні лютого 2016 року в межах обслуговування ВП «Олександрійська дистанція колії» допущено 5 випадків застосування машиністами поїздів екстреного гальмування для попередження наїзду на людей, в двох з цих випадків наїзд не попереджено (зі смертельним наслідком).

03.01.2016 – машиніст поїзду №734, що слідував в добу 03.01.2016 на станції Користівка на 338км застосував екстренне гальмування для попередження наїзду на людину. Наїзд попереджено.

09.01.2016 – машиніст поїзду №2977 на 284км перегону Бурти – Павлиш побачив молоду жінку, яка слідувала по непарній колії назустріч поїзду. На жінці був одягнений капюшон, надіті навушники, голова була опущена вниз, на гучні сигнали машиніста поїзда не реагувала. Машиніст застосував екстренне гальмування, але зіткнення уникнути не вдалось. Дівчина 1997 року народження була смертельно травмована.

19.01.2016 – під час прямування швидкого пасажирського поїзда №84 на 3 колію станції Олександрія з графіковою зупинкою машиніст застосував екстрене гальмування по причині попередження наїзду на 2 осіб, які знаходилися на перехідній площадці. Наїзд попереджено.

25.01.2016 – машиніст поїзду №732 застосував екстренне гальмування для попередження наїзду на сторонню людину, яка переходила колії на 347км пк2 перегону Користівка-Олександрія. Наїзд попереджено.

15.02.2016 – машиніст поїзду № 731 на вихідних стрілочних переводах станції Олександрія застосував екстрене гальмування, але зіткнення уникнути не вдалося. Дівчина 2001 року народження була смертельно травмована.

Дані випадки сталися по причині нехтування людьми правилами безпеки руху та особистого життя знаходячись поблизу залізничних колій та переходячи колії у невстановлених для цього місцях.

Також, незважаючи на існуючі правила, деякі діти самостійно знаходяться  на залізничних коліях, чіпляються за автощепки і підніжки вагонів. Пустощі не залишаються безкарні, діти отримують травми різної важкості, і як правило залишаються інвалідами. Все це можливе, тому що дітям не пояснюють, що ігри на залізничних коліях приводять до трагедії.

При відсутності контролю зі сторони батьків діти безпечно бродять на коліях, катаються на підніжках вагонів, шукають забав, при цьому дуже часто розмовляючи по телефону чи слухаючи музику в навушниках, і як наслідок, не спроможні своєчасно помітити чи почути про наближення небезпеки.

Кожен громадянин, який потрапив на залізницю  повинен пам’ятати про особисту безпеку, пам’ятаючи про основні правила знаходження на залізничному транспорті.

Начальник виробничого підрозділу Олександрійська дистанція колії А. Сокур

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень