17.12
2018

Наші на майдані

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Олександрійська делегація підтримувала на Софіївському майдані рішення про утворення Єдиної помісної церкви, повідомляють «Олександрійські новини». Зранку і до проголошення рішення собору олександрійці перебували на площі перед Софією, де відбувалось спілкування із вірянами, які прибули з усіх куточків України.

До олександрійців підійшов голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, який фотографувався на пам’ять із всіма учасниками делегації.

Олександрійці розгорнули декілька національних прапорів біля великого екрану на майдані, поруч із майданчиком для преси. На майдані був організований обігрів, можна було попити гарячого чаю чи кави. На сцені, де очікували проголошення створення помісної церкви, виступали відомі в Україні артисти і актори, історики, громадські діячі, священики, бійці АТО.

Олександрійські новини


Один комментарий

 • Штунда пишет:

  Комплект на ПАЗік, з обілечуванням навпаки…
  На покаяння і сповідь за перехрещення не вистачить, а на молодіжну дискотеку вскладчину, так в самий раз))
  Р.S. Хоч би хто підказав, якої автофекаліі храм у Головківці, якого пархату канонічного Вархохломеівського чи самопришибленого Хфіларетного? Чи спаси Господи КирилоГудяєвського?
  Бо волнітєльно якось мирянам нэ воцерковльоним, знаючи заповідь поширену – “Бог не теля, усе бачить звідтіля”!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень