13.05
2024

Командир розрахунку “Перець” розповідає, що бійці найчастіше працюють по ворожих штурмових групах та кулеметниках. Хлопці не раз успішно відбивали атаки окупантів. Зокрема, нищили російських десантників, їхні добре замасковані схованки й вогневі позиції.

У бойовій роботі мінометникам допомагають холоднокровність, снайперська точність, мужність та витримка. До того ж, росіяни постійно полюють за бійцями, а у повітрі хмарами висять ворожі дрони. Неодноразово вороги намагались знищити сміливців, але відмінна військова підготовка та Бог рятували хлопців. Один дрон-камікадзе нещодавно влучив у нашу позицію, але не вибухнув.

Увесь розрахунок “Перця” складається з мобілізованих. Дехто раніше не проходив службу. Але нині вони діють єдиним організмом. Сам “Перець” працював офіціантом та адміністратором. У розрахунку проходять службу хлопці, чиї рідні домівки перебувають під обстрілами. Показова історія бійця, який свого часу пережив ворожі тортури та катівні, але згодом вирвався з цього пекла і добровільно призвався до ЗСУ.

Головний сержант “Фартовий” у будь-яку погоду, будь-якою дорогою, під обстрілами возить хлопцям боєприпаси, а “Коливан” – батько чотирьох дітей, який до вторгнення рф в Україну ніколи не тримав зброї в руках, підносить на позиції великі ящики з мінами. Далі їхні бойові побратими швидко відправлять смертельні подарунки ворогу. Наші вмотивовані та добре підготовлені хлопці відважно б’ють ворога до самої Перемоги!Читайте про нас та переглядайте більше матеріалів за посиланнями: https://instagram.com/41okremamekhanizovanabrigada41https://t.me/ombr41https://www.youtube.com/@41ombr/featured#віра_сильніша_за_страх

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень