18.01
2021

Традиційно на Водохреща в ніч із 18 на 19 січня біля водойм Олександрії проходили масові гуляння, святкові літургії, ігри тощо. Однак цього року пандемія коронавірусу внесла свої корективи.
Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 всі масові заходи, пов’язані з відзначенням Водохреща, на території країни скасовано, у тому числі і в нашому місті.

З огляду на епідеміологічну ситуацію та норми жорсткого карантину Олександрійська міська рада рекомендує утриматися від участі в масових купаннях, поберегти власне здоров’я і пам’ятати про карантинні норми, аби не наражати себе та оточуючих на ризик.
Контролювати ситуацію біля водойм допоможуть працівники Нацполіції, які чергуватимуть в місцях можливого скупчення людей.

Забороняється діяльність культових та молитовних споруд, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 квадратних метрів споруди чи приміщення; проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метри між присутніми.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень