21.11
2019

КП «Олександрійський центральний ринок» планує встановити на площі Соборній десять торгових кіосків – по п’ять з кожного боку від центральної алеї, уздовж флагштоків.

Проект рішення був розглянутий на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Директор Центрального ринку Юрій Нос представив навіть ескіз майбутніх кіосків – однакових дерев’яних павільйончиків розміром 3,5 на 2,5 метри, прикрашених орнаментом у національному стилі і увінчаних гербом Олександрії. Вони будуть мобільні, і їх можна буде розміщувати, приміром, на міському пляжі влітку. Проте головуюча на засіданні перший заступник міського голови Людмила Давиденко слушно зауважила, що ескізів має бути декілька, аби вибрати серед них найкращий, адже йдеться про центр міста, який кіоски мають прикрашати, а не псувати. З нею погодилися члени виконкому, і проект був знятий з розгляду на доопрацювання.

Як з’ясувалося, за дорученням управління економіки міської ради Юрій Нос провів опитування підприємців Центрального ринку: хто з них бажає розмістити торгову точку на площі Соборній для торгівлі у святкові дні. Для цього треба оплатити вартість павільйону – 48 тисяч гривен. Поки що бажання виявили лише чотири підприємці, і то на умовах, що торгівля здійснюватиметься не лише у святкові дні, а цілорічно. В проекті рішення це враховано – тобто, дозволено працювати впродовж усього року за винятком  червня (цього місяця можна буде торгувати з 1 по 7 і з 23 по 30 число), липня і листопада. Дизайн кіосків директор КП ОЦП просто знайшов в мережі інтернет і ні з ким не погоджував. Якими ж зрештою будуть МАФи на площі, дізнаємося згодом, вже на наступне засідання виконкому буде представлено декілька ескізів майбутніх торгових точок.

Олена Карпачова

коментарі 2

 • Романтик пишет:

  Дерев’яні будиночки! Как это по русски – избы из бревен и сверчек на печи. В орнаменте – резные петушки и кокошнички…))
  КП -ц/рынок, канешно разрешат… Чай, не приватники, какие-нибудь. Такой популярно-лакомый проспектный шмат! Всех, не_эстетов и проЧчую непокорную шваль выжили, поделом им!)
  Ведь реконструкцией своей, рынок уже посягнул на общественное дорожное покрытие и тротуары.(Которые казну городскую не пополняли, а только каблуки народу стирали). Теперь польза будет, не сакуры какие-нить сахалинские, – магнолии цвесть и колоситься будут!))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Марина пишет:

  Мало на площади хлама в виде машинок да батутов?Теперь ещё засорить киосками?
  Так рынок после реконструкций Носа пустым и нищим стал.Разбежались предприниматели.Даже бесплатно места побросали
  Неужели,нельзя оставить площадь чистой и цветущей?Больше мест для торговли нет?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень