28.09
2018

26 та 27 вересня муніципальна поліція міської ради склала 4 адміністративних протоколи на самогонщиць, які продавали домашню горілку на ринку «Айсберг». 

Рейди проводилися за скаргами олександрійців щодо продажу самогону на території ринку, а також скупчення на території людей без постійного місця проживання та у нетверезому стані, повідомляє сайт міської ради.
Під час перевірок було виявлено дві точки торгівлі домашнім алкоголем.
Муніципальна поліція склала на продавців адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі на ринках (продаж алкогольних напоїв), які будуть направлені на адмінкомісію для призначення штрафу.
Також взято на облік 5 осіб без визначеного місця проживання, які постійно перебували біля території «Айсбергу», для вирішення питання щодо надання їм тимчасового притулку у зимовий період.
Національна поліція теж була повідомлена про відповідну ситуацію та склала адміністративний протокол за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.
За повідомленнями жителів на ринку продовжується торгівля самогоном, адже відповідно до законодавства, такі порушення караються лише штрафами, а інших засобів впливу не передбачено.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень