9.06
2019

Під час підтоплень було знищено 150 голів птиці, зафіксовано мор риби.  

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Головного управління Держпродспоживслужби в області.

У зв’язку з підтопленням помешкань та інших об’єктів в декількох районах області, яке виникло внаслідок несприятливих погодних умов, зростає ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь.

Найбільше від інтенсивних опадів постраждали території Чарівненської, Кетрисанівської та Тарасівської сільських рад Бобринецького району, а також Гайворонський район. Внаслідок негоди на території Бобринецького району 3 ставки зруйновано (с. Іванівка, с. Тарасівка) та декілька замулено (с. Мирне, с. Чарівне), пошкоджено 3 греблі, порушено транспортне сполучення, замулено городи та поля з сільськогосподарськими посівами. Всього постраждало 723 домогосподарства, було знищено 150 голів птиці та зафіксовано мор риби. Також замулено 2 колодязі по вул. Степова в с. Дібрівка. Виливів з громадських вбиралень, вигребів, каналізаційних мереж не зафіксовано.

В м. Бобринець з профілактичною метою було проведено промивання водопровідної мережі та дезінфекцію водогону. Також щоденно проводиться обстеження водосховища в місці водозабору на предмет відсутності забруднювачів, загиблих тварин, риби тощо. За ініціативи Держпродспоживслужби області проведено хлорування міського водогону в м. Гайворон. На період очищення та дезінфекції водопровідних мереж населенню рекомендовано використовувати для питних цілей бутильовану воду.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень