19.01
2019

Представники «БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина» та Радикальна партія Олега Ляшка збирають адреси та контактні дані виборців Кіровоградської області.

Це зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Так, «БПП «Солідарність» у Кіровоградській області проводить «соцілогічне опитуваня щодо ставлення до ситуації в Україні». Під час опитування мешканців області запитують про передвиборчі вподобання, оцінку роботи чинного Президента України, яким джерелам інформації довіряють респонденти, а також адресу проживання та контактний телефон. Згодом прихильникам Петра Порошенка пропонують надсилати газети політсили. Про це спостерігачам ОПОРИ повідомили кропивничани, які пройшли навчання у «БПП «Солідарність».

Також персональні дані збирають представники політичних партій Радикальна партія Олега Ляшка та ВО «Батьківщина». Представники обох політсил збирають адреси та контактні телефони мешканців Кіровоградщини для доставки безкоштовних газет. Цю інформацію збирають на вулицях міст та сіл та під час візитів до помешкань.

У анкеті для отримання безкоштовного видання «Слово Ляшка» заповнюють не лише поштову адресу та контактний телефон, а й електронну пошту, сферу роботи, вид діяльності, освіту, ставлення до Радикальної партії. Також пропонують долучитися до Радикальної партії і представляти політсилу на виборах – бути членом ДВК, ОВК, спостерігачем, агітатором, довіреною особою на територіальному виборчому окрузі. Газета «Слово Ляшка» є виданням, заснованим політичною силою.

2
3

ВО «Батьківщина» збирає персональні дані пропонуючи безкоштовно отримувати газету «Центральна Україна». В інформаційному листку потрібно вказати поштову адресу, прізвище ім’я, контактний телефон. Як повідомляла ОПОРА, засновники видання заявляють, що це «нова незалежна обласна газета «Центральна Україна». У газеті розміщують матеріали, які мають ознаки «джинси» на користь політсили ВО «Батьківщини».

4

«Мешканці Кіровоградщині повинні розуміти, що персональні дані можуть бути використаними для агітації за будь-яку політичну силу», – зазначила обласний координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Згідно з частиною 5 статті 6 Закону України «Про захист персональних даних»:«Обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб’єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством».

inShareРекламаМегапопулярний в 90-ті “Беверлі Хіллз” повернеться на екрани ..В Україні заборонили противірусний засібЯкості, якими володіє тільки мудра жінка18 причин, за якими Трамп може бути агентом Кремля


Один комментарий

  • Инакомыслящий пишет:

    Хоча це і “тіхій ужас”! Бо про кожного з нас і так все до ісподнього знають! (через фіз.особу підприємець, ідентифікацію, воєнкомат, дозвіл на втручаня в перс. дані при оформлені субсидії, і т.і.)…
    Але ж виграш який!! Коли злізли з газовоі голки, отримувати газети і інші агітки для пічного опалення, під час зими лютої! Хоч цим врятують анкетованих))
    Той як тоді душу, теплом зігріту, Їм не віддати, не те що голос на виборах?))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень