17.08
2021

Поблизу села Новомихайлівка Донецької області загинув боєць Артем Мазур з села Веселе Олександрійського району Кіровоградської області.


Про це розповіла речниця обласного військкомату Руслана Францішкевич.

За її словами, під виконання бойового завдання військовий отримав вогнепальне поранення. Артем Мазур народився 1995 року, був призваний на військову службу 27 лютого 2017 року. Служив у військовій частині А0666.

Староста села Веселе Олександр Кива розказав, що боєць був єдиною дитиною у матері, має ще зведених брата та сестру. “Брат теж служить в зоні Операції об’єднаних сил. Артем навчався у місцевій школі, закінчив професійно-технічне училище. Тоді підписав контракт і пішов служити у збройні війська. Три місяці тому одружився. Вони були прописані у нашому селі, але дружина живе та працює у Пантаївці”.

Сьогодні (17 серпня-ред.) тіло військового мають привезти в Кіровоградську область. Похорон відбудеться завтра (18 серпня-ред.). “Усі витрати на поховання бере на себе Приютівська громада, мають ще допомогти з військкомату. Ми уже їздили на кладовище, знайшли місце в перших рядах. Плануємо прощання на 11 годину”, — сказав Олександр Кива.

Суспільне

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень