11.04
2022

“Митниця дає добро”

Рубрика: Новости. Автор: Olena

У цей надзвичайно важкий для країни час особливо важливо, щоб вантажі, що надходять із-за кордону і йдуть у зворотному напрямку, були швидко оформлені та своєчасно доставлені адресатам.

Проте з початку війни багато підприємств та постачальників товарів призупинили свою діяльність, а найбільші митниці країни не працювали. Як повідомляв міністр фінансів України Сергій Марченко, це призвело до того, що надходження до державного бюджету скоротилися на 85 %.
Але поступово експортери та імпортери почали відновляти свою роботу, а митниці запрацювали. Як розповіла директорка олександрійської брокерської контори Світлана Квітка, підприємницька діяльність відновлюється, і рух товарів через олександрійську митницю зростає.
– Попри всі негаразди, з якими зіштовхнувся український бізнес, він знаходить можливість експортувати та імпортувати товари, – розповідає Світлана Семенівна. – У першу чергу це агропромисловий сектор економіки. Сьогодні до нас заходять вантажі сільськогосподарського призначення – добрива, посівний матеріал, засоби захисту рослин. Це не може не радувати, адже, як-то кажуть, війна війною, а посівна за розкладом.
Найбільш активно працює компанія “Агро-світ”, якою керує Віктор Недобиткін. Сьогодні, коли традиційний логістичний ланцюг постачання через українські порти порушений, компанія швидко налагодила інші маршрути – через наші західні кордони автомобільним транспортом.
Також значно активізувалися вітчизняні експортери, що також не може не радувати. Адже це свідчить не тільки про відновлення виробництва, а й дає державі валютні надходження.
Треба відзначити, що наші перевізники не тільки відправляють товари за кордон, а й везуть звідти гуманітарну допомогу. Тож все буде Україна!

О. Янголенко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень