27.09
2018

В Олександрії затверджено мережу загальноосвітніх навчальних закладів на 2018-2019 навчальний рік. Відповідне питання було прийняте 27 вересня на засіданні виконавчого комітету, повідомляє сайт міської ради.

Piccy.info - Free Image Hosting

У місті функціонує 16 шкіл, із яких 9 – заклади нового типу. У цьому навчальному році за парти сіло 8515 учнів (363 класи), що на 281 дитину більше, ніж минулого року. Міський голова С.Цапюк зазначив, що у школах міста збільшується кількість учнів з Олександрійського району, що свідчить про високу якість надання освітніх послуг. Так, минулого року навчалося 88 дітей, цього – 143 (5 повноцінних класів). Згідно із законодавством, галузь освіти фінансується на кожного учня, тож державні кошти, які надходять на навчання цих дітей за місцем їх проживання, можна спрямувати за місцем навчання. Адже сьогодні держава недофінансовує сферу освіти, і щоб не скоротити 143 педагогічних ставки, в Олександрії з міського бюджету виділено 22 млн грн. Тому управлінню освіти дано доручення проаналізувати, з яких населених пунктів діти навчаються у нашому місті і підготувати листи до керівників відповідних територій з пропозицією компенсувати витрати.

Один комментарий

 • Potap пишет:

  Вот, чай-чего просить компенсацию?(Просят на паперти, а не в конституцированной державе) Вымагаты треба! Или брать и непущать!
  Дети из окрестностей и районов, они шо украинские?))
  Образование, оно шо государственное?
  Свободный выбор – где учиться и где лечиться, что закреплен в Конституции???))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень