21.04
2017

    12 квітня відбулося засідання 29-ї і 30-ї позачергових сесій міської ради, на яких було прийнято рішення з нагальних питань життєдіяльності міста. 

   Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, збільшивши доходи і видатки та здійснивши внутрішній перерозподіл коштів.

    Внесено доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Олек-сандрії на 2017 рік, які стосуються забезпечення проїзними квитками учнів, що їздять до шкіл із віддалених мікрорайонів, вчителів і дільничних лікарів, що живуть або працюють у селищах, а також працівників Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для виконання ними службових обов’язків.

   Присутні затвердили передавальний акт майна комунального підприємства «Редакція газети «Вільне Слово». Відповідна процедура необхідна для здійснення роздержавлення комунальної газети згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

   Також депутати прийняли звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана та голови НКРЕКП щодо скасування постанов цього “регулятора” у сфері житлово-комунальних послуг стосовно щомісячної плати населення за газ та з вимогою звільнити голову відповідної комісії за прийняття рішення про необґрунтоване підвищення сплати за газопостачання.

  А на 30-ій позачерговій сесії Олександрійської міської ради було внесено зміни до міського бюджету на поточний рік.

  За рахунок перевиконання міського бюджету на 7,4 млн грн, залучення 1 млн грн вільних залишків коштів, надходження державних субвенцій на відшкодування лікарських засобів за урядовою програмою «Доступні ліки» та на навчання дітей з особливими освітніми потребами, збільшено доходи і видатки міського бюджету. Також здійснено внутрішній перерозподіл коштів.

   Більше 9 млн грн буде спрямовано на вирішення важливих питань життєдіяльності міста та забезпечення соціальних стандартів для олександрійців.

   У тому числі 1,2 млн грн направлено на відшкодування вартості препаратів, які жителі міста отримуватимуть за програмою «Доступні ліки». Спрямовано 64,4 тис.грн на інклюзивне навчання дітей.

  На пільгові перевезення виділено 873 тис.грн (на ІІ квартал поточного року) та 438 тис.грн – на придбання проїзних квитків для визначених пільгових категорій громадян.

   Буде направлено 1,4 млн грн на розвиток сфери охорони здоров’я та 1,3 млн грн на розвиток галузі освіти.

   Виділено 2 млн грн на капітальний ремонт вул. Софіївської (Луначарського), 846 тис. грн – на поточний ремонт доріг та 140 тис. грн – на благоустрій площі Попова.

   Крім того, 197 тис. грн буде направлено на придбання у Центр надання адміністративних послуг обладнання для виготовлення закордонних паспортів; 500 тис.грн – на реалізацію міської програми «Муніципальна варта» та 450 тис.грн субвенції селищним та сільській радам Пантаївки, Олександрійського (Димитрового) та Звенигородки.

О.Іванченко

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    “Міська рад проти”!
    А баб яг, хіба ні? 🙂

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень