2.07
2020

2 липня на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну лічильників водопостачання для жителів приватного сектору.

Щоквартальний розмір внеску ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» становить: за повірку одного лічильника становить 26,91 грн, двох приладів обліку – 52,98 грн.
Відповідно до складеного графіку повірки лічильників власнику кожного домоволодіння будуть вручені повідомлення про час її проведення. Після виконання повірки лічильника абоненти почнуть щоквартально сплачувати за відповідну послугу.
Наступна послуга ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» – встановлення нового лічильника. У разі виходу з ладу приладу обліку води власник має написати заяву, після чого йому буде встановлено новий лічильник, але не частіше ніж один раз на 5 років. Після заміни лічильника абонент буде щоквартально сплачувати внесок у розмірі 47,31 грн.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Європришиблений пишет:

    Так це ж два різних рахунки!?
    Один за воду, за куби ОКВП(це Кіровограду!) і окремо ОВКГ(Ол. водоканалізаційному господарству) за періодичну повірку лічильника!
    Уявіть собі – платив, платив, а лічильник не пройшов повірку і треба новий купляти..-Нихерасе! Оддайте взад “покращення вже сьогодні”, бо новішого не пережити… Вірус можна, чергового європокращення -ні!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень