9.08
2018

Директор ТОВ «Екологія» О.Безус дав пояснення стосовно ситуації із «львівським сміттям», яке намагалися завезти в Олександрію.

9 серпня на засіданні олександрійського міськвиконкому керівник підпиємства погодився, що сміттєзвалище переповнене, але надав договір з київською фірмою ТОВ «ЕКОСЕРВІС ГРУП» на прийом побутових відходів, за яким планувалося завозити чуже сміття. Водночас він відмовився підтверджувати прийом сміття зі Львова, повідомляє сайт міськради.

Безус неодноразово наголошував, що підприємство самостійно веде фінансово-господарську діяльність, але «забув» повідомити, що ТОВ «Екологія» безкоштовно користується земельною ділянкою під сміттєзвалищем та спецтехнікою, які є власністю громади.

Утилізація чужого сміття, відповідно договору, коштує 12,77 грн за куб. метр. Олександрійці сплачують за утилізацію сміття 19,77 грн за куб, а підприємства міста – 27,08 грн. При цьому ТОВ «Екологія» постійно надсилає до міської ради листи про те, що сміттєзвалище переповнене і його неможливо експлуатувати.

Отож мський голова С.Цапюк доручив направити листи до прокуратури та екологічної інспекції, та підготувати пропозиції щодо можливості передачі сміттєзвалища іншому підприємству на утримання та експлуатацію.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень