27.12
2019

Військовослужбовця, який наробив галасу через носіння гранати в Олександрії, посадили під домашній арешт.

Про це сайту Златопіль  повідомили в Олександрійському міськрайонному суді.

Уродженець с. Косівка Олександрійського району 18 грудня біля магазину “АТБ”, що по вулиці Гагаріна, 12, в Олександрії зустрів свого знайомого. Чоловіки посварилися, згодом конфлікт переріс у штовханину. В ході сварки, підозрюваний дістав із внутрішньої кишені куртки гранату РГД-5 та передав дівчині, яка була свідком цим подій. Вона у свою чергу поклала гранату до смітника біля входу до магазину.

Правоохоронці виявили боєприпас в сміттєвому баку. Встановили, що граната була придатна до вибуху після видалення запобіжної чеки та вивільнення важеля. Гранату військовослужбовець носив та зберігав всупереч закону.

Також слідство отримало усну інформацію від військової частини про те, що підозрюваний 28 листопада 2019 року самовільно залишив місце служби.

Підозрюваний та його захисник у судовому засіданні просили обрати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Підозрюваний повідомив, що він знайшов гранату та вважав, що вона є учбовою. Також підтвердив, що він дійсно з 26 лютого 2019 року проходить військову службу за контрактом у військовій частині, яка знаходиться у Маріуполі. За час служби він протягом трьох місяців ніс службу на передовій, 28 листопада через конфлікт з командиром, який, за словами підозрюваного, бив його та вимагав гроші, самовільно залишив місце служби та повернувся до Олександрійського району.

 Підозрюваний зазначив, що у разі обрання запобіжного заходу домашній арешт забезпечуватиме матір, з якою він проживає. Врешті суд підтримав клопотання та вирішив застосувати до чоловіка запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 21 лютого 2020 року включно.

коментарі 3

 • Врятований АТБ пишет:

  Суворо зате справедливо!
  Командир б’ється, та ще й гроші отнімає…
  А мати, канешно цього робити не буде! – Забезпечить цілодобове домашнє КПЗ, і їсти даватиме згідно суворого статуту контрактної армійської служби!
  Стрельбами і бойовою підготовкою доведеться пожертвувати, але політінформацію і патріотичне виховання підтягнемо…
  До 21 лютого, якщо не трапиться таке як з Іваном Чонкіним, все владнається і обороноздатність ООС буде відновлена. Може навіть Косівка і Маріуполь стануть містами побратимами…

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Тарас пишет:

  Що він робив у війську, якщо не може відрізнити бойову гранату від учбової?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Юрист першокурсник пишет:

   У следоватєля і на суді, єслі нада(!), то рошенку од гівна перестають отлічать!..))

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень