21.10
2019

Кваша запрошує

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Шановне панство, поціновувачі мистецтва та просто містяни, яким не вистачає свята в житті)) Запрошуємо Вас на святкування Дня народження галереї, яке відбудеться 27 жовтня о 16.00 на Чижевського, 8.

Для Вас буде представлено дві виставки – живопис талановитого київського художника зі світовим ім”ям Андрія Павловича Кулагіна та виставка вишитих картин від дуже активної жіночки з золотими ручками- Антоненко Любові Михайлівни.

На вас чекає розіграш картини від Метра, багато подарунків від галереї, фуршет, концерт від талановитої молоді Олександрії та танець від дітей студії “Каприз”.

Ви матимете змогу поспілкуватися (або просто послухати) з видатним художником сучасності, який цпеціально для цього приїде в наше місто та зробити фото на згадку.

Дуже дякуємо за підтримку в організації перевезення картин та повному фінансуванні приїзду художника Володимиру Дожджанику!! Дяуємо, що завжди підтримуєте наші проекти!

Вхід на захід безкоштовний, але добровільні пожетви дуже вітаються😁 Дрес-код бажано святковий- у нас же свято))) і не запізнюйтесь, бо грати хлопці почнуть🤩🥳🥳🥳🥳 вже з 15.30😉

Ирина Кваша

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень