29.12
2015

Купувати стали менше…

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

За 9 місяців 2015 року підприємствами Кіровоградської області (юридичними особами) реалізовано через роздрібну торгівлю споживчих товарів на суму 6093,9 млн грн, що в порівняльних цінах на 21,3% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року.

Найбільшу частку від продажу продовольчих товарів у торговій мережі  займали алкогольні напої, м’ясо та м’ясопродукти, тютюнові вироби, кондитерські вироби, безалкогольні напої, чай, кава, какао та прянощі, борошно та хлібобулочні вироби, молоко та молочнi продукти.

Серед непродовольчих товарів – моторний бензин, фармацевтичні товари, дизельне пальне (газойль), стиснений та скраплений газ для автомобілів, автомобілі та автотовари, парфумерно-косметичні товари, побутові електротовари та освітлювальне приладдя, будівельні матеріали та залізні вироби, засоби для миття.

Питома вага продажу непродовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту області становила 52,3%, продовольчих – 47,7% .

Обсяг продажу товарів вітчизняного виробництва у торговій мережі становив 72,1% усіх реалізованих товарів.

I їздити теж

У січні–листопаді 2015р. перевізниками Олександрії перевезено 4,4 млн. пасажирів, що на 8,9% менше ніж у січні–листопаді 2014р.

Пасажирооборот зменшився на 7,5% і склав 61,9 млн.пас.км. Питома вага пасажирських перевезень по місту у загальному обсязі пасажирських перевезень по області склала 9,9%.

Найбільша частка пасажирських перевезень серед міст та районів області належала перевізникам міста Кіровоград, якими було перевезено 23,9 млн. пасажирів, Світловодська – 5 млн

 Г. Сергеев, за матерiалами управління статистики у Кіровоградській області

.

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Кривая графика уже уверенно копает яму! Догадайтесь какую и кому?!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень