3.02
2021

Сьогодні, 3 лютого, міський голова Сергій Кузьменко побував з робочим візитом в освітніх і культурних закладах Олександрії. Зокрема, мова йде про НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) та Палац культури «Світлопільський».

Першочергово Сергій Кузьменко відвідав найбільші базові освітні школи міста: Олександрійський колегіум та Навчально-виховний комплекс № 17 – ліцей, у кожному з яких навчається близько 1,5 тисячі учнів. У ході спілкування міського голови з адміністрацією закладів були окреслені основні напрямки роботи у цьому році. Так, ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей потребує капітального ремонту актової зали, утеплення фасаду та заміни віконних блоків. Для Олександрійського колегіуму необхідний капітальний ремонт покрівлі, приміщення їдальні та харчоблоку, придбання кабінетів фізики і хімії тощо.
ПК «Світлопільський», у свою чергу, також має потребу у виготовленні нової проектно-кошторисної документації для проведення внутрішніх робіт ІІ та ІІІ поверхів.
Для реалізації намічених проектів у вищеназваних закладах будуть залучені як внутрішні фінанси Олександрії, так і обласний та державні бюджети.
«Моїм завданням є залучити якомога більше ресурсів для реалізації різних проектів у нашому місті, тому ми не займаємо замкнуту позицію, ми відкриті й спілкуємося з державною й обласною владою, народними депутатами, аби вже сьогодні олександрійці мали можливість жити у комфортному місті» – підсумував свою робочу поїздку Сергій Кузьменко.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень