14.02
2020

Гумористичний дует «Кролики» (Володимир Данилець та Володимир Моісеєнко), концерт якого мав би бути в ПК «Світлопільський» 18 лютого, не приїде до Олександрії.

Про це на засіданні виконавчого комітету міської ради повідомила начальник управління культури і туризму Ольга Перевєдєнцева. За її словами, організатор гастролей просто повідомив про те, що виступу не буде, не пояснюючи причин. Хоча на сайті агентства можна було побачити, що квитки на концерт «Кроликів» в Олександрії все-таки продавалися, хоча і мало.

Утім, найближчим часом культурно-розважальна програма ПК «Світлопільський» буде такою насиченою, що і без опальних гумористів веселощів вистачатиме. Зокрема, у «Світлополці» пройдуть:

14 лютого — театральна вистава «Жениха викликали дівчата», 6 березня  — шоу-програма для дітей  «Аліса в країні чудес», 11 березня —  концерт заслуженої капели бандуристів України,  29 березня — дитяче інтерактивне шоу «Обережно, Фіксики».

31 березня в Олександрії виступить Сергій Притула і «Вар’яти-шоу». 7 квітня пройде концерт у рамках культурно-мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти».  8 квітня театр КХАТ запрошує на виставу «Собака на сіні». Ну і нарешті,  26 червня до Олександрії з концертом завітає мега-зіркова Тіна Кароль.

Олена Карпачова

Один комментарий

  • Каламбур пишет:

    Кролікі, сталі опальнымі, через то шо без вишиванок фоткаються!? Чи мо десь тама у Нашому Криму набедокурілі?
    У нас би не обпалились, бо БК-“Світлопільский”, став зватись ПК- , а це пожарний кран. Моментом би потушили, і ніхто б не сказав що опальні))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень