29.12
2015

Кримінальні новини району

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

 За минулий тиждень черговою частиною Олександрійського районного    відділення поліції  зареєстровано 83  повідомлення, з них 11 стосувались   крадіжок, 5 – тілесних ушкоджень, 7 – сварок, 2 – ДТП.

22 грудня надійшло повідомлення  від 56-річної жительки одного із сіл району  про те, що в цю ніч невідома особа  таємно, шляхом  пошкодження замку проникла до її сараю, який  розташований  у дворі  будинку останньої , звідки викрала велосипед чорного кольору. По даному факту проводиться перевірка.

23 грудня до чергової частини районного відділення поліції  надійшло повідомлення про те, що на території навчального закладу училища, невідома особа  викрала його мобільний телефон. По даному факту проводиться перевірка.

23 грудня надійшло звернення від 61-річного мешканця Олександрійського району  про те, що в ніч на невідома особа  шляхом пошкодження  дверей  проникла до дачного будинку, який знаходиться на території району, звідки викрала холодильник, металеві двері та плиту пічного опалення. Проводиться перевірка.

24 грудня  надійшло звернення  від від 29-річної мешканки одного із сіл району  про те,  що невідома особа шляхом вільного доступу з незачиненого сараю  за вказаною адресою викрала горний  велосипед. По даному факту проводиться перевірка.

26 грудня до чергової частини  районного відділення поліції надійшло повідомлення від 51-річної жительки одного із сіл району про те, що в ніч на 26.12.2015 року невідома особа, шляхом  пошкодження даху приміщення магазину,  таємно викрала з нього продукти харчування та миючі засоби.

В ході проведення  слідчих (розшукових) заходів встановлено, що вказаний злочин скоїли 17-ти та 31–річний жителі одного із сіл району,  не працюючі, один з яких раніше судимий.

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.185 КК України (Крадіжка). За вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

27 грудня до чергової частини надійшло повідомлення  від 39-річного  мешканця району  про те, що в ніч на 27.12.2015 року за вказаною адресою  невідома  особа шляхом  вільного доступу з сараю  скоїла крадіжку 3 курей та 8 кролів дорослого віку. Сума збитку встановлюється.

27 грудня надійшло повідомлення  від 34-річної  мешканки Олександрійського району  про те, що в ніч на 27.12.2015 року за вказаною адресою невідома особа  шляхом вільного доступу  з сараю  скоїла  крадіжку велосипеду іноземного виробництва. Сума збитку встановлюється.

27 грудня  надійшло повідомлення  від 57-річної мешканки Олександрійського району  про те, що в цю ніч на за вказаною адресою  невідома  особа шляхом вільного  доступу з двору скоїла  крадіжку металобрухту. Сума збитку встановлюється.

Олександрійське районне  відділення поліції Олександрійського відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень