2.02
2016

Кримінальні новини району

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

За минулий тиждень черговою частиною Олександрійського районного    відділення поліції  зареєстровано 67  повідомлення, з них 4-стосувались   крадіжок, 2-тілесні ушкодження, 8-сварок, ДТП-1.

*До чергової частини районного відділення поліції  надійшло телефонне повідомлення від 51-річного мешканця району про те, що невідома особа, скориставшись  відсутністю господарки, з незачиненого житлового будинку та господарчих  будівель її домоволодіння  викрала продукти харчування та посуд. Проводяться  заходи по встановленню особи що вчинила крадіжку.

* 64-річний мешканець одного із сіл району повідомив про те, що з автомобіля невідома особа в ніч на 26 січня скориставшись вільним доступом, зняла та викрала 4 колеса з дисками та магнітолу з салону.

* В ніч  на 18 січня  невідома особа викрала телефонний кабель який знаходився на території одного із сіл району.

* 26 січня  з незачиненого будинку, за відсутністю власника, невідома особа  викрала 3000 гривень. По даним фактам проводяться перевірки.

Наруга над могилою

Під час проведення відпрацювання населеного пункту інспектором поліції, до правоохоронця звернувся сільський голова одного із сіл, який повідомив, що наприкінці січня невідома особа здійснила крадіжку металевої огорожі з могили померлого.

-У ході розслідування кримінального правопорушення працівники поліції викрили жителя району раніше судимого, не працюючого. – повідомив начальник районного відділення поліції Віталій Кравцов. Ним виявився мешканець Олександрійського району, 32 років. За вчинене зловмисникові загрожує до 3 років позбавлення волі.

 Олександрійське районне відділення поліції інформує

 Звертаємо Вашу увагу, що дозвільною системою  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ в Кіровоградській області поновлено роботу з прийому громадян з питань, що стосуються дозвільної системи.

Власники зброї та засобів самозахисту, котрі проживають на території Олександрійського району, які з причин не врегулювання на законодавчому рівні питання видачі дозволів на придбання, зберігання, носіння зброї, не змогли своєчасно звернутися до дозвільної системи, можуть звертатися до Олександрійського районного відділення поліції, з метою урегулювання цих питань.

Графік здійснення прийому громадян з питань дозвільної системи здійснюється інспектором дозвільної системи наступними днями неділі:

понеділок,середа з 14.00  до 17.00 год.

– субота з 09.00 до 13.00 год.

За матеріалами Олександрійського районного відділення поліції

, .

коментарі 3

 • Анонім пишет:

  А нет ли такой графы в печальной статистике – сколько ПРЕДОТВРАЩЕНО преступлений??? Отряд борцов чымаленькый!

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Gavrilenko пишет:

  Не знаю как сейчас, но раньше профилактике преступности внимание уделяли. И вытрезвители работали. А сейчас пьяного дебошира и задержать прав нет у полиции. Как говориться, пока не вбъе кого-нибудь. А насчет “предотвращено”, то не понимаю, что под этим подразумевается.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   Преступления, заговоры, конфликты, диверсии, революции, как и любая другая осознанная целенаправленная деятельность людей — ГОТОВЯТСЯ! Пресечь готовящееся , значит предотвратить большую БЕДУ…(Исключение – спонтанные проявления хулиганства, неадекватной ярости…и прочие насилия, “бытовухи”, тут да профилактика на уровне воспитания и наличие ” здоровой” окружающей среды).

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень