14.09
2022

13 вересня – День перукаря. Сподіваємося, ви не забули привітати свого майстра-стиліста. Якщо раптом так сталося, ще не пізно виправитися – нехай свято триває, і людям, які дарують красу, буде приємна ваша увага. Побажайте їм легких рук, креативних думок, нових трендових ідей, швидких та гострих ножиць. А головне – вдячних щасливих клієнтів і достатку.

Зазвичай у салони краси приходять, аби оновитися і стати гарнішими, а ще – поспілкуватися, відпочити, приємно провести час. Хтось любить експериментувати, часто міняючи перукаря. Але більшість погодяться з думкою, що знайти свого майстра – це щастя.
Для багатьох олександрійців таким майстром стала Тетяна Бурлакова де Діас – власниця салону краси «Краля», що працює за адресою: вулиця 6-го Грудня, 135. Завжди сяюче гарна,весела, привітна і щира, вона випромінює позитив. Тетяна – успішна підприємниця, яка постійно розвивається. Починала як перукар, сьогодні здебільшого працює як майстер нігтьової естетики, вивчає мистецтво візажу.
Але мало хто знає, яким був Тетянин шлях до успіху.
Перукарська справа приваблювала її з юності, але мама радила, аби донька-відмінниця здобула вищу освіту і престижну професію. Тетяна завжди була активною, спортивною, серйозно займалася волейболом. Тож по закінченні школи №5 дівчина вступила до КНТУ (колишнього КІСМу), отримала спеціальність інженера-механіка і декілька років працювала майстром відділу технічного контролю спочатку на Протопопівському, а потім на Костянтинівському вугільному розрізі. У неї в підпорядкуванні була лабораторія. Тетяна за натурою перфекціоністка, і все, за що береться, виконує на відмінно. Молоду спеціалістку неодноразово нагороджували за високі досягнення. І вона любила свою роботу – контроль за якістю добутого вугілля.
Але мрія стати перукарем залишилася і спочатку втілилася як хобі. Після роботи, навіть після нічних змін, Тетяна бігла до перукарні, де майстер Олена Левченко вчила її азам і тонкощам професії. Олена досі залишається доброю подругою Тетяни, яка дуже вдячна їй за все – вона гарний керівник і чудова людина, завжди підтримувала і допомагала. Роботу в перукарні Тетяна почала зовсім не зі стрижок та укладок: підмітала підлогу, гріла воду, мила голови клієнтам. Вона – інженер з високою зар-платою – пишалася тим, що працює у перукарні. Їй подобалося все. І Тетяну всі любили за легкий веселий характер і ретельність в роботі. «Ти фартова, заходь щодня», – говорили їй перукарі, бо коли вона приходила, в салоні ставало людно. Потім Олена стала вчити Тетяну стригти, створювати зачіски, робити хімічні завивки. Ще одним учителем Тетяни була Алла Євгеніївна – власниця перукарні «Алла Прима» на БАМі. За її методами Тетяна сьогодні навчає своїх учнів.
Тривалий час Тетяна суміщала роботу у вугільній галузі та перукарні. А у 2009 році, коли на вугільних підприємствах уже був повний занепад і працівникам перестали платити зарплату, закінчила курси підприємців і повністю перейшла в улюблену справу. Так хобі стало основною професією. Проте навіть маленький бізнес потребує стартового капіталу і вкладень. Тетяна почала свою справу на гроші, які відкладала для придбання плазмового телевізора.
Перший свій салон вона відкрила у Марто-Іванівці. Зняла і облаштувала приміщення, купила меблі, встановила вивіску. Окрім неї, перукарів там не було, тому роботи вистачало. Тетяна встигала працювати у Марто-Іванівці й обслуговувати клієнтів в Олександрії. Так тривало півтора року. І коли міських клієнтів стало набагато більше, стала орендувати приміщення в місті. Уже два роки «Краля» працює за вказаною вище адресою. В салоні є майже всі бьюті-послуги, окрім масажу та пірсингу. Креативні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки, зачіски, модні фарбування, укладки, перманентний макіяж, нарощування та ламінування вій.
У салоні «Краля» клієнтів обслуговують чотири спеціалісти-професіонали – два перукаря, одна з яких – переселенка з Харкова, майстер манікюру й педикюру і майстер перманентного макіяжу. Тут якісні послуги і прийнятні ціни.
Тетяна постійно підвищує майстерність на семінарах, тренінгах і майстер-класах, про що свідчать численні дипломи та сертифікати. Згодом до перукарської справи додався нігтьовий дизайн. До речі, першим клієнтом на педикюр був чоловік. Тетяна брала клієнтів і на зачіски, і на манікюр та педикюр. Та коли запис «на нігті» утворився на три тижні вперед, зрозуміла, що поєднувати два напрямки одній їй важко. Сьогодні вона працює переважно як майстер нігтьового дизайну. Але і стрижки робить, і модний макіяж. До речі, Тетяна сама є рекламою своїх послуг – у неї завжди зроблений за останніми трендами манікюр, якого майже ні в кого в Олександрії немає.
А ще Тетяна навчає професії за направленням служби зайнятості. Загалом за роки роботи у неї було понад 30 учнів, деякі працюють за кордоном. Цього літа ученицями Тетяни були дві дівчини-переселенки.
Що стосується порад по догляду за собою, Тетяна говорить: «Перш за все модно бути здоровим. А стати охайним і доглянутим допоможемо ми. Салон «Краля» – це маленький клуб, де можна отримати порцію щастя».
Тетяна вміє створити навколо себе дружню комфортну атмосферу, куди хочеться обов’язково повернутися. Вона знає: майстри у салонах краси надають не лише послуги, а й емоції.
А ще вона – щаслива мама. Син Денис – її гордість. 25-річний красень – тренер з плавання, майстер спорту міжнародного класу, у 2020 році Денис Діас за 52 хвилини переплив Босфор.
День перукаря олександрійські майстри зазвичай відзначають великою компанією. Вони не конкуренти, а колеги, відзначає Тетяна, які завжди раді поспілкуватися, обмінятися новинами і разом відпочити. Прикладом у цьому вона називає Альону Мохіну. І ми хочемо побажати нашим майстрам, аби їхня важлива робота дарувала їм радість, задоволення, благополуччя і гарний настрій.
При нагоді обов’язково завітайте до салону «Краля» на вулиці 6-го Грудня, 135 (за супермаркетом “АТБ”). Побачите – вам обов’язково сподобається. Номер телефону салону: 068-910-88- 88 (Тетяна).

Ярослава Волошко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень