13.07
2016

Крадіжка газу

Рубрика: Новости. Автор: Админ

В автобіографії англійського бізнесмена Річарда Бренсона є глава, в якій він розповідає про проблеми з законом. На початку своєї кар’єри Бренсон вирішив швидко і незаконно розбагатіти за допомогою контрабанди. Всього за три подорожі у сусідню країну він зміг заробити стільки ж, як за рік чесної роботи, проте вже на четвертий раз його підстерігала поліція. Суд присудив виплатити величезний штраф або, в разі його невиплати, на кілька років сісти за грати. Бренсон рік працював, як проклятий, штраф виплатив, ніколи більше не мав проблем із законом і став одним із найуспішніших бізнесменів туманного Альбіону. А чи так у нас?


Дивлячись на наше сьогодення, тільки диву даєшся – як же деякі наші бізнесмени відрізняються від європейських! Красти вже не вважається чимось хибним, а порушник не тільки не визнає своєї провини, а й діє за принципом «краща оборона – це напад». Так, під час перевірки будинку по вул. Верболозівській була виявлена крадіжка природного газу. Факт задокументовано та підтверджується фотографіями. Та й витрати газу, які різко пішли вниз протягом останніх років, говорять самі за себе. Споживачу-бізнесмену було нараховано за не облікований природний газ. Незважаючи на беззаперечні докази, громадянин К. не тільки відмовився оплачувати за газ, а ще й спричинив ДТП, звинувативши у всьому працівників міськгазу.
Як не парадоксально, найбільш дисциплінованими платниками комунальних послуг є пенсіонери та люди похилого віку, які, незважаючи на малі розміри пенсій, заощаджують на всьому, лишень би сплатити комуналку. Проте громадянин К., маючи дохід, значно вищий за дохід середньостатистичного пенсіонера, вирішив, що значно вигідніше красти газ. Спіймавшись на гарячому, він не тільки нахабно, в хамській формі, доводив свою непричетність, а ще й вчиняв дії з дискредитації працівників міськгазу. Якщо ми хочемо жити в цивілізованому громадянському суспільстві, то повинні діяти за його законами.  Останнє слово за судом.

С.Петренко

коментарів 5

  • Анонім пишет:

    Важко не погодитись – “Красти вже не вважається чимось хибним”. Дійсно, ті що не схибили крадучи, давно вже в Укрнафтогазі, Укрзалізниці, КМУ, ВРУ … і їм не потрібен найкращий стиль захисту – напад. Вони апріорі – і по закону і по суті – нэпрыкасаємі!
    Напрочуд повчальна стаття, своєчасна для нагальних виховних впливів на соціум, навіть з елементами побутового детективу.

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

    Якби ти не писав нікчемні статейки, а спромігся створити власний бізнес, то на своїй шкурі б відчув – що це таке. У нас останні роки методично знищуються люди, які ще здатні щось в цій країні створити і побудувати, а не сидіти на казеній юшці і писати моралі. Ні до чого доброго це не доведе.

    Мне нравится! Thumb up 0

    • Хфвілософ пишет:

      Хто на шо вчився…
      но – “сначала было слово!”
      Вот, кто замолвит слово, за тех кто может и творит, а их уничтожают!?

      Мне нравится! Thumb up 0

  • Микола пишет:

    Чи є би мовчало а чи є би мичало? Я це до того, що наші облгази явно не зацікавлені у тому, щоб у них у сільській місцевості зявився конкурент, а саме – жителі які вміють виробляти біогаз !!!! І тому, … – вони саме до них і мають претензії !!! …. Ви знаєте який штраф вони їм нараховують ??? … – так от 500 000 грн !!!! …. – про що може бути мова в державі яка є Уркаїною !!!

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Potap пишет:

    Кінцевим рефері у штрафі… всеж-таки СУД!
    -Де є можливість довести свою правоту…, або програти.
    -Там нараховане – “из сказки станет былью, или из были сказкой”…))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень