18.10
2018

12 жовтня неподалік Войнівки працівники кримінальної поліції Олександрійського відділу застали трьох осіб, які випалювали телефонний кабель.

Piccy.info - Free Image Hosting

Про це повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського міськвідділу поліції Сергій Козловський. У ході вжитих слідчо-розшукових заходів було встановлено причетність до скоєння злочину олександрійців та жителя Пантаївки віком 33, 31 та 30 років. Чоловіки за попередньою змовою викрали з оглядового колодязя кабель довжиною близько 100 метрів. Зв попередньою інформацією, вартість такого кабелю становить понад 20 тисяч гривень.

Осіб затримано. Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, триває.  За ці дії законом передбачено покарання у вигляді позбавлення  волі  на  строк  від  трьох  до шести років.

Кіра Давидова

Один комментарий

  • Дід Панас пишет:

    Как не крути, а пострадали самые половозрелые искренние почитатели Европы!
    Ведь это все Им, цивилизованным, – от дикарей бронзово-медного периода Кайнозойской эры взращенных на славной территории Трипольской Культуры)). Обжечь, как горшки, уже могут(i цэ пэрэмога), – переплавить, незабаром навчаться. Ось тіко виключно на мову перейдуть!))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень