31.03
2016

Вчора під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Коломійцева відбулася нарада щодо шляхів вирішення питання з перевищення забруднення атмосферного повітря викидами твердопаливних котлів закладів соціальної сфери області.

Звертаючись до учасників наради, посадовець відзначив, що на сьогодні перед державою стоїть надзвичайно важливе завдання – забезпечити енергетичну незалежність. У зв’язку з цим, одним із ключових аспектів є зменшення обсягу споживання газу за рахунок переходу на альтернативні види палива, зокрема, на вугілля, пеллети та мазут, повідомляє сайт ОДА.

– Усіляко підтримуючі цю тенденцію, ми, тим не менше, повинні не забувати про екологічну та природоохоронну складову, а саме пам’ятати про якість повітря, котрим ми дихаємо, і необхідність оберігати його від критичних рівнів забруднення. Відповідно, ми повинні виробити зрозумілий і чіткий алгоритм дій і заходів, спрямованих на мінімізацію негативного впливу шкідливих викидів, – наголосив Андрій Коломійцев.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень