26.12
2018

Комунальники звітують

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Протягом 2018 року встановлено 2611 світильників (38%). На це з міського бюджету виділено 3,4 млн грн. Повністю освітлена центральна частина міста, Південний мікрорайон, Тинда, 14-й мікрорайон. Ведуться роботи у Покровському та 15-му мікрорайонах міста. 


Цього року здійснено капітальний ремонт вул. 6-го Грудня. Проект реалізувався за рахунок коштів державного і міського бюджетів. 
Виконано капітальний ремонт: вул. Діброви (від вул. Братської до вул. Чижевського), вулиці Григорія Усика (від площі Соборної до вул. Святомиколаївської) та Новопразького шосе. 
У 2018 році поточним ремонтом охоплено 35 вулиць. 

Здійснено реконструкцію території площі Попова та бульвару Попова: укладено тротуарну плитку, оновлено пам’ятник, встановлено нові лавки для сидіння, урни, висаджено молоді дерева. 
Продовжується облаштування спортивно-ігрового комплексу у Південному мікрорайоні.
Протягом року продовився благоустрій та озеленення площ, парків і скверів. За новою традицією, напередодні Дня міста, висаджено нові алеї на бульварі Попова, в скверах по проспекту Соборному, перед ПК «Світлопільський», на території спортивно-ігрового комплексу у Південному мікрорайоні. 
Загалом за рік висаджено понад 1500 дерев та кущів.
У Байдаківському мікрорайоні облаштовано безкоштовний міський пляж, який став популярним місцем відпочинку. 
Сьогодні на площі Соборній встановлюється 2 сучасних автобусних зупинки.

Сучасна Олександрія

коментарі 4

 • Дремучий пишет:

  Прості питання. Правда, що приречена на мовчанку у вільних, незалежних ЗМІ!

  “Звітують комунальники”, с этого места поподробней…
  Бо КП(комунальні підприємства), це зовсім не те конфетті(!), яке ви зарядили у Новорічну хлопушку!
  Какие коммунальщики, сколько их(преприятий и работников), расходы Бюджета на их содержание? Успехи – неудачи!? -Как хозяйствуют, нет ли у отдельных миллионных долгов в активе? Нас то радуют, освоением бюджетных средств, а когда возрадуются-(разорятся) они сами действующие КП? Их учреждали МР, и “ответственны за тех кого приручили!” -“Больно” ли станет от этого бюджету и его блюдунам?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Дремучий пишет:

   После тяжелой и продолжительной… процедуры погодженнь, в расчете на то, что всеравно никто ничего не поймет, а очарование конфетти затмит разум – решено! -Лечить не будем – нехай пожывэ!?))

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Дремучий пишет:

  В результате наглой заглавной провокации… После тяжелой и продолжительной… процедуры погодженнь, в расчете на то, что всеравно никто ничего не поймет, а очарование конфетти затмит разум – решено! -Лечить не будем – нехай пожывэ!?))

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   +++) за скорость!
   Не приведи господь разделять частное мнение дремучих!

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень