4.03
2016

Третього березня перший заступник міського голови Л.Давиденко провела робочу нараду із директорами житлово-комунальних підприємств та фахівцями управління житлово-комунального господарства, на якій були розглянуті питання благоустрою Олександрії.

Начальник управління житлово-комунального господарства Г.Лоцман доповів, що в’їзди та виїзди з міста у напрямку Кіровограда практично очищені від парості та сміття.

Працівники КП«Благоустрій» почали прибирання клумб і скверів та здійснюють вирівнювання ґрунтового шару для висадки квітів, кущів і дерев.

На сьогодні визначаються місця, де за зимовий період з’явилися несанкціоновані сміттєзвалища, аби найближчим часом провести санітарну очистку цих ділянок. З метою недопущення появи стихійних смітників спецінспекції з благоустрою населених пунктів доручено перевірити наявність дозволів на вивезення побутових відходів у приватному секторі.

У рамках підготовки до Великодніх та Травневих свят КП«Благоустрій» і КП«Ритуал» доручено розпочати прибирання територій кладовищ, упорядкування доріг та місць навколо церков і храмів.

Управлінню житлово-комунального господарства необхідно здійснити інспектування пам’ятників і меморіальних комплексів та привести їх у належний стан.

Також потрібно підготувати запаси вапняного розчину для білування дерев і бордюрів.

Управлінню економіки доручено попереджати водіїв таксі, які паркують свої автомобілі у недозволених місцях та витоптують зелені насадження. За недотримання правил благоустрою на порушників накладатимуться штрафи.

І.Московченко

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень