22.08
2019

Кому дешеві серветки?

Рубрика: Новости. Автор: Lena

Ніжні легкі серветки – незамінний атрибут будь-якої трапези або перекусу. Та й не тільки їх – засобів застосування серветок у господарстві безліч. Ми завжди шукаємо, де можна купити їх дешевше – шкода викидати зайві гроші за копійчаний видатковий матеріал. Можна купити серветки в «Аврорі», але там тоненька пачка коштуватиме гривень 8-9. В «АТБ» велика упаковка з 200 штук обійдеться у 17 гривень з копійками. Але є ще дешевше. І виготовляються ці серветки саме у нашому місті.

ПОГ Олександрійське УВП УТОС пропонує усім бажаючим придбати паперові столові серветки за ціною всього 20 гривень за 500 штук. Щоправда, продаються серветки лише оптом. Упаковки складені у поліетиленові пакети, у кожному пакеті – 5 упаковок по 500 штук, мінімальна партія – 5 упаковок (тобто, один пакет). Виходить не так уже й дорого навіть для побутових споживачів – вдома 500 серветок на місяць цілком вистачить, значить – буде запас на декілька місяців наперед. Дешевше все одно не знайти.

А для кафе, ресторанів, шкільних їдалень, продавців фаст-фуду, їжі й напоїв на ринках така пропозиція – просто знахідка: дешево і сердито. Якість серветок цілком задовільна (випробувана експертами з редакції «ОТ»), вони легкі й тоненькі, стандартного для такої продукції розміру 22х22 см, складені вчетверо. Їх можна навіть перепродавати зі своїм «наваром». Підприємство готове здійснити доставку великого замовлення, але не заради однієї упаковки.

Замовити серветки можна за телефоном: 096-73-88-352 (Микола Михайлович Прокопенко). Цим ви не лише зекономите власні кошти, але й реально допоможете незрячим працівникам Олександрійського УВП УТОС, які ці серветки виготовляють. До речі, УТОС – підприємство об’єднання громадян, тобто недержавної форми власності, а значить – утримує себе самостійно. А це у наш час навіть для досвідчених бізнесменів ой як непросто. А що й говорити про інвалідів по зору.

У 2016 році Олександрійське УВП УТОС закупило і налагодило лінію з виробництва серветок, привезло один рулон сировини, виготовило велику партію продукції і тепер має її розпродати. Взимку лінія не працює, з метою економії опалення, отже, якщо серветки розкупляться зараз, до настання холодів виробник зможе виготовити ще одну партію.

Столові серветки – не єдина продукція Олександрійського УВП УТОС. Електрокотушки для ліфтів, струмоприймачі, залізничні трансформатори, гальмівні котушки, тролеєтримачі, дроселі, блоки живлення – більшість із переліченого не випускається на інших підприємствах в Україні. Незрячі люди звикли самі заробляти собі на життя, добре засвоївши розхожу мудрість про вудку для голодного. Понад 80 років їм це вдавалося (Олександрійське УВП УТОС започатковано у 1935-му). Якщо ми з вами підтримаємо місцевого виробника, придбавши його продукцію, так буде й надалі. Тож кому дешевих серветок?

Олена Карпачова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень