22.12
2020

Як йдеться у матеріалах слідства, правоохоронці знайшли в помешканні обвинувачуваного боєприпаси, які він отримав для організації вибуху на території Кіровоградської області.

Також відомо, що обвинувачений 8 квітня 2020 року зі своєї банківської картки перерахував 1560 грн на яндекс-рахунок грошову допомогу для сайту «Гуманитарные волонтеры Новороссии». Перед цим чоловік кілька разів спілкувався телефоном з невідомим, який скинув йому через «Вайбер» контакти для надання фінансової допомоги бойовикам «ЛНР». 

Крім цього, наприкінці липня 2020 року цей же невідомий повідомив обвинуваченому про відправлення посилки із боєприпасами для вчинення вибуху в громадському місці на території Кіровоградської області. Чоловік забрав посилку біля дорожнього знаку «Звенигородка» (дорога Петрове-Олександрія) і заніс додому.

Олександрійський міськрайонний суд визнав обвинувачуваного – мешканця селища Звенигородка, який працює комірником на одному з місцевих підприємств, у фінансування тероризму і незаконному зберіганні боєприпасів і призначив йому п`ять років позбавлення волі, яке замінив на іспитовий термін у вигляді двох років.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень