1.03
2021

Олександрійська міська рада звернулася до Кіровоградської ОДА щодо вжиття невідкладних заходів з проведення імунізації населення проти COVID-19.

“Олександрійська міська рада звертається до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, з проханням поінформувати про план заходів щодо організації та проведення імунізації (вакцинації) населення проти COVID-19, презентувавши на найближчому засіданні ради відповідний регіональний план”, – йдеться у повідомленні.

У зазначеному плані мають бути відображені: пріоритетні групи населення, які підлягають першочерговій вакцинації в Кіровоградській області, із зазначенням чисельності кожної групи; результати аудиту наявних та необхідних потужностей для зберігання та транспортування вакцин; перелік місць для вакцинації населення області; перелік закладів охорони здоров’я та кількість медичного персоналу, що буде залучено до проведення вакцинації; перелік суб’єктів, що будуть надавати послуги з транспортування та зберігання вакцин, місць їх зберігання; план проведення тренінгів для персоналу, який залучатиметься до проведення вакцинації; інші заходи, необхідні для забезпечення належного та рівного доступу до ефективної вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19для всього населення, а також для контролю пов’язаних з цим процесів”.

P.S. Як повідомили нам спеціалісти-медики, раніше 6 березня надходження вакцин до Олександрії не слід очікувати. А ще вірогідніше, що щеплення розпочнеться після 8 березня.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень