19.03
2019

18 березня робоча група з легалізації найманої праці у самому центрі Олександрії виявила колцентр. Ймовірно, працівники працювали без трудових договорів, так як за командою старшої особи усі вийшли з кімнати. Клієнтам пропонувалися послуги з придбання товарів в інтернетмагазинах, надання кредитів у російських рублях через російський банк. Будь-які документи робочій групі надавати відмовилися.

Була викликана оперативна група національної поліції, якій старша колцентру повідомила лише своє прізвище, але адресу називати відмовилася. Є дані, що молода особа проживає по вул. Садовій. Як попередньо з’ясувалося, колцентр нібито зареєстрований на підприємця з Черкас.

“Сучасна Олександрія”

Один комментарий

 • Допытлывый пишет:

  А, якщо це просто філія, якоїсь існуючої, зареєстрованої на своїх гонах, компанії? Та хоч і у власній квартирі надає послуги бажаючим людям? Кому вони дорогу перейшли? Чи ЖАХ у рублях?
  Тоді, це що ревнощі? “Тепле” ставлення до конкурентів?( так їх нема!). Монополія соцслужб – тільки їм, творити добре діло? Іншим зась!
  Скорше, не занесли на старті, не взносяться у ме-е_стный бюджет…и вместо “эры милосердия” их настигает “эра справедливости”!?))
  Хотя, до €вропы, начинали демаркацию демократии с… “все что не запрещено – МОЖНО”!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень