5.02
2019

Будівництво йде за графіком. Закінчили перший етап: нова покрівля, фасад, бетоні перекриття, підсилений фундамент. Рухаємося далі.

Кіно Club

Один комментарий

 • Студент інституту памяті пишет:

  Після здачі в експлуатацію доведеться подбати про перейменування! Шо це за “Жовтень”, в честь Великої одноіменної революції? Нэ пойдет! Ми всі як один, пам’ятаємо, що справжня Велика мирна Революція розпочалася з розгону студентів на Майдані 30 Листопада 2013 року! Бути йому “Листопадопадежним”.
  Бо це був день початку падёжу тиранічного режиму! Дарма, що ніяких студентів там не було, а ті сіромахи, що там бомжували, вже почали пакувати речі, звукові підсилювачі і сцену демонтувати. Затівальщики через відеокамери, як тіко побачили, що останній острівець мирної надії зникає, “рэволюция в опасности!”, мигом звернулись до ригів, а ті “ібо промедлєние смерти подобно” моментом організували “Беркут”!
  І почалось….
  Перемога не забарилась, жоден з організаторів не постраждав, до якого б рев_клану він не відносився…,а “приобрели Они”, як водиться “весь мир”!
  Бути тепер Жовтеню, Листопадлой!(чи як там грамотно, хай знатоки відкорегують, на трифах вже натренувались), історія таке не забуде! Мо, й не простить.
  Тай два зали, що там були – червоний і синій, – геть їх на смітник історії. Хто не знає які кольори нині у фаворі? -До Вятровича, цей паря не схибить!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень