13.10
2020

В Україні продовжили карантин до 31 грудня. Таке рішення прийняв Кабмін сьогодні, 13 жовтня,

Перехід в “червону” зону буде здійснюватися, якщо захворюваність в регіоні протягом 14 днів складатиме більше 320 випадків на 100 тисяч населення.

Крім цього, відбудеться посилення заходів на різних рівнях. Міністерство рекомендувало ввести обмеження на роботу ресторанів та закладів не пізніше 22:00 навіть у “зеленому”, “жовтому” та “помаранчевому” рівнях.

Також міністерство запропонувало заборонити на території “зеленого” регіону проведення масових, культурних, спортивних, соціальних, релігійних та рекламних заходів за участю більше ніж 50 осіб; на території із жовтим рівнем – не більше ніж 30 осіб; на території, де встановлено помаранчевий рівень – не більше ніж 20 осіб.

Крім цього, запропонували на території всіх без виключення регіонів проведення спортивних заходів без глядачів, крім міжнародних змагань та матчів, які можуть проводитися з глядачами за окремим погодженням.

Закладам загальної середньої освіти порадили з 15 до 30 жовтня організувати канікули з переходом у дистанційне та змішане навчання, а закладам професійної та технічної освіти, вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада на дистанційну форму навчання із рекомендованим виселенням студентів із гуртожитків.

На сьогоднішній день в Олександрії 35 хворих на коронавірус. В стаціонарі перебуває 15 олександрійців, на самоізоляції – 20. Значно збільшилася кількість хворих на пневмонію. У стаціонарах лікарень перебуває 90 дорослих і 4 дитини. На амбулаторному лікуванні знаходиться 165 олександрійців.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень