6.09
2021

Вчора в галереї “Vashart” пройшло урочисте відкриття фотовиставки “Моє Я”. Відвідувачам, яких в день відкриття було чимало, представили світлини та артоб’єкти 10 жінок-героїнь родом з Олександрійщини, які самореалізуються у політиці, бізнесі та професії.

“До сьогодні в Олександрії такої виставки ще не було. У нас не лише фото героїні. Кожна героїня до свого фото створювала артоб’єкт. В чому суть цього артоб’єкту? Це візуалізація того, що надихає їх по життю, що дає їм сили розвиватись, самореалізуватись, бути не такими як усі, бути собою, відчувати, чого їм хочеться насправді, саме їм, а не оточенню. Це виставка про себе, про феміністичні цінності, – зазначила голова правління ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” Любов Кан. – Під фото кожної з учасниць є коротенький допис, особиста історія героїні. Крім того, ще є QR-код, в нашому випадку це технологічна новинка. Відсканувавши QR-код можна послухати історію кожної героїні, яка розповідає про себе від першої особи”.

Виставка триватиме в Олександрії до 30 вересня, а далі відправиться іншими містами України, розповіла Анна Орловська, керівниця проєкту “Гендер стосується кожного та кожної”: “Ця виставка після Олександрії мандруватиме Україною завдяки підтримці наших партнерів ГО “Інша жінка” фотовиставка також відбудеться у Знам’янці, Кропивницькому, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Херсоні та інших містах, де є регіональні відділення ГО “Інша Жінка”.

AlexCity 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень