10.10
2019

7 жовтня в Центральній міській бібліотеці відбувся квест «Історія міста Олександрія через призму програмування» в рамках ініціативи «Meet and Code», спрямованої на реалізацію подій у сфері програмування для дітей та молоді. Проект реалізовується у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

 Організатори заходу над завданнями думали довго, щоби скласти їх цікавими та загадковими, що і вдалося в кінцевому результаті. На початку квесту є підказка, яка дозволяє знайти місце з наступною підказкою, і так далі, до фінальної мети. Все дуже просто!

 У квесті взяли участь учні  Ліцею інформаційних технологій, який тривав майже три години. Це були дві чудові і креативні команди. Кожна з них на старті отримала свій маршрут із 6 туристичними локаціями. Основне знаряддя квесту – смартфон. Дівчата та хлопці за підказками мали знайти пам’ятники Олександрії, зчитати за допомогою QR-коду історію їх відкриття та вирішити завдання з програмування чи розв’язати логічне завдання.

З кожного отриманого шифру потрібно було скласти кодове слово і розкодувати його вже в бібліотеці, після проходження всього квесту.

  Учасники заходу показали високий рівень знань з історії міста та програмування і проявили вміння працювати в команді при виконанні креативних завдань, пошуку оригінальних рішень і підказок.

Переможцем квесту «Історія міста Олександрія через призму програмування»  стала команда учнів, яка прибігла до бібліотеки першою. Кожен з них отримав подарунок переможця – флешку, а учасники другої команди з відривом у три хвилини отримали подарунки у вигляді дзеркального кубика Рубика. Всі діти отримали дипломи учасників заходу Meet and Code та сфотографувалися на пам’ять.

Олександрійська МЦБС

Один комментарий

 • Каламбур пишет:

  “Форт Боярд”!?
  Лихие 90-е возвращаются?
  “За что аборигены съели Кука?
  – Он им рассказывал старые анекдоты”!))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень