30.10
2023

Багатофункціональність ноутбуків забезпечує їх поділ на кілька категорій, що дозволить знайти пристрій для роботи, навчання, розваг, перегляду фільмів, серфінгу в інтернеті та активації різноманітних ігор. Останні ігрові ноутбуки є максимально продуктивними, функціональними і доповнюються великим набором додаткових переваг.

Правильно обраний девайс такого формату може стати чудовим альтернативним варіантом для повноцінного ігрового ПК. Ознайомитись з пропозиціями для вибору найзручніше тут https://comfy.ua/ua/notebook/class_note__dlja-igr/, де є поділ на категорії з детальним описом технічних параметрів та характеристик. При цьому гарантується мобільність, а це, у свою чергу, додатковий плюс для активації гри десь під час поїздки, відрядження чи походу до кафе.

Основні параметри

Виділяють дуже високі вимоги до кожного компонента пристрою. Сьогодні повноцінні ігрові моделі можуть пропонуватись наступними брендами:

  • Acer;
  • Asus;
  • HP;
  • Dell;
  • Gigabyte;
  • Lenovo.

Діагональ екрана в діапазоні від 13 до 17,3 дюймів, але найчастіше вибирається максимальний параметр. Об’єм оперативної пам’яті від 8 до 64 Гб. Багато моделей оснащуються жорстким диском SSD, інколи ж є комбінація SSD+ HDD з високою місткістю для зберігання різноманітних файлів.

Відеокарта – ключовий компонент ігрового ноутбука. Непоганим варіантом на вибір стане GeForce RTX 3050 Ti, GeForce RTX 4050, GeForce RTX 4080 та інші модифікації. Найчастіше відеокарта в такому ноутбуці є найдорожчим компонентом.

Продуктивність

Здебільшого цей параметр регламентовано встановленим процесором. Виробники в наш час пропонують такі варіанти на вибір:

  1. Intel Core i9. Найбільш продуктивний та потужний процесор на 8 ядер. Ідеальний варіант для виконання завдань будь-якої складності;
  2. Intel Core i7. Чіпсети на 4-8 ядер, що мають архітектуру X86-64. Також добре справляються з великою кількістю завдань;
  3. Intel Core i5. Потужність середня, ядер від 2 до 6, а тактова частота 1,2-4,02 ГГц.

Також на вибір є варіанти від AMD, включаючи Ryzen 9, 7 та 5 серії.

Додаткові особливості

Ігрові ноутбуки, як і прості моделі, оснащуються модулем Bluetooth, роз’ємом HDMI, NFC, NumberPad, замком Noble і навіть підсвічуванням. При виборі необхідно звернути увагу на ємність акумуляторної батареї. В ігрових моделях батарея повинна бути якнайбільше, що суттєво продовжує термін автономної роботи.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень