23.09
2015

Про що думають депутати Верховної Ради в ці важкі для країни дні? Ймовірно, про добробут свого народу, про підвищення соціальних стандартів, про підйом економіки тощо. Але це нам би так хотілося. Деяким державним мужам цього мало, і вони дивляться на перспективу. Нардеп від «Батьківщини», редактор, журналіст, відомий громадський діяч, активіст Майдану і затятий захисник історичної спадщини Києва Ігор Луценко замислюється про більше. На своїй сторінці у Фейсбуці він розмістив роздуми під назвою “Все тільки починається”, цитати з яких ми пропонуємо вашій увазі.

«Нещодавно Полторак повідомив, що українська армія досягла кількості 240 тисяч чоловік. Це майже уп’ятеро більше, ніж кількість російських військ, котрі розташувалися на кордоні з Украiною.

Що може бути далі?

За декілька років українська армія має усі можливості стати якісно більш боєздатною, ніж російська, навіть якщо буде реорганізовуватися, озброюватися і навчатися нинішнім, неспішним темпом. Це за умови незмінності політичного курсу та технічної допомоги з боку США та Великобританії.

Ми будуємо не просто оборонну армію – ми маємо створювати військо, призначене для стрімкого наступу проти російських військ. Перед нами стоїть завдання відвоювання території на Сході та у Криму, і для цих цілей ми вже зараз створюємо військову машину, натреновану на атаку.

Тиск санкцій, залучення до інших військових конфліктів та зміна ставлення всередині Росії до усього цього карнавалу змусить Росію не захищати захоплені донбаські території, а злити їх ЗСУ. Росія не воюватиме всерйоз за Донбас, бо ризик значних втрат для неї буде стовідсотковим. Тому Донбас буде звільнено буквально за декілька бурхливих, інтенсивних днів.

Далі – Крим. Росія просто виведе звідти свої війська. Москва розумітиме, що якщо вона цього не зробить, то втратить їх усі. Крим завжди був для них могилою, під час усіх війн. А чим далі, тим більше РФ відчуватиме дефіцит військової сили для вирішення внутрішніх конфліктів та для захисту від потенційних атак.

Тому, під прикриттям американських крилатих ракет з військових кораблів США, ЗСУ швидко нейтралізують усі «народні ополчення» Криму – можливо, і взагалі без втрат з нашого боку.

***

І все?

Ні.

Нагадаю, у той момент у нас буде найбільша армія у Європі, натренована на наступ, з бойовим досвідом. Тому – усе тільки ще починатиметься».

Підготував Сергій Гавриленко

, .

коментарів 7

 • ARлЕkiNO пишет:

  Тільки потужна економіка спроможна утримувати сучасну сильну армію, хоч для захисту, хоч для нападу – це аксіома ! Депутат- журналіст-проФФесіонал з військових доктрин, стратег – Ігоре, та проаналізуйте Ви економічний стан держави (Гугл Вам в помощь), та прикладайте долоню до свого чола, коли сідаєте за клаву постити. Незабаром і ця кількість арміі “з’ість” Украіну (навіть не наступаючи), а ті кого Ви визначаєте в устрашаючі, чи реальні допомагальщики , будуть у захваті від реалізаціі своіх справжніх гео-планів. До речі, наші войовничі предки Запорожці часто не лізли на фортецю в лоб, а користувались облогою, яка призводила до виснаження і мору в стані ворога… Не уловлюєте прикру аналогію…

  Мне нравится! Thumb up 0

 • алекс пишет:

  Ага…а 24 года назад, такие же “передовые” ,резали самолеты на цвет мет. мотивируя это тем, что если мы мирные, то на нас никто не посягнет. Прос…Прохлопали армию,точнее,распродали по весу металла.Наследие от СССР, кстати.Теперь такие же “передовые” орут обратное.”Нардеп від «Батьківщини», редактор, журналіст, відомий громадський діяч, активіст Майдану і затятий захисник історичної спадщини Києва Ігор Луценко”….Слишком много званий…они натерли на мозжечке мозоль,не иначе. Уже стало модным выставлять свою тупость на люди.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Прочитал. Вроде серьезный человек, депутат, а ощущение, что писал дилетант. Чего стоят эти «жемчужины мысли» :

  «…За декілька років українська армія має усі можливості стати якісно більш боєздатною, ніж російська, навіть якщо буде реорганізовуватися, озброюватися і навчатися нинішнім, неспішним темпом…».
  Население Украины – 42 млн., население России -146 млн. Разницу в мобилизационном ресурсе улавливаете ?

  «…Далі — Крим. Росія просто виведе звідти свої війська. Москва розумітиме, що якщо вона цього не зробить, то втратить їх усі.
  ….під прикриттям американських крилатих ракет з військових кораблів США, ЗСУ швидко нейтралізують усі «народні ополчення» Криму – можливо, і взагалі без втрат з нашого боку…»
  Ну это вообще рассуждение взятое с потолка, выдает желаемое за возможное.

  Да в ближайшее время если конфликт на Востоке не разрешится, то экономика Украины, дышащая на ладан, рухнет под тяжестью военных расходов. Мы и так удерживаемся от дефолта только за счет кредитов Запада. Нам надо как можно быстрее договариваться и сокращать мобилизационную армию, реформировать ее.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Anderson пишет:

  Современные украинские властьимущие , проживают в своём параллельном, фантастическом мире, который не понятен и не приемлем для народа. 80% населения страны живёт в нищете, а вот армия у нас будет по мощности третьей после США и Китая. Но это же, бред сивой кобылы. Блажен тот кто верует.(((

  Мне нравится! Thumb up 0

  • алекс пишет:

   А если власть имущие еще и курнут чего…о-го-го…Помните что нес великолепный мэр Киева? И с инопланетянами он общался, и песни пел и еще много чего интересного было…Кстати.Кто знает куда его засунули? Или он сам засунулся?

   Мне нравится! Thumb up 0

   • Последний раз когда о нем слышал, то “космонавт-леня” проживал в Израиле. А вообще киевляне мастаки выбирать себе мэров. Чего только нынешний стоит, Кличко. Разговаривал с знакомым, киевлянином, говорит как затемнение мозга случилось когда избирали Кличко.. Был хороший спортсмен, стал никакой мэр.

    Мне нравится! Thumb up 0

 • Anderson пишет:

  Тож америкосы, во время выборов в Киеве, генераторы зомбирования включали, вот мозги и глючило, сейчас вся страна облучается))) так что, результаты нынешней выборной компании, будут удивительно, неожиданными.(((

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень