21.07
2020

Хвиля вандалізму

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Громадою Приютівської ОТГ прокотилася хвиля неконтрольованих проявів агресії та руйнування.

З настанням гарних погодних умов та у зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів територією Приютівської громади прокотилася хвиля неконтрольованих проявів агресії та руйнування: зламані саджанці дерев, пошкоджені дорожні знаки, сміттєві урни, лавки для сидіння та ін. Чи не найбільше за останній час дісталося спортивним та дитячим ігровим майданчикам, а ще вандали поглумилися із зупинок громадського транспорту.

Зокрема, на автомобільному шляху Т-12-15 поблизу села Діброви невідомі вчинили злочин — зламали зупинку громадського транспорту та вкрали облицювальні елементи конструкції. Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників. До цього, вандали пошкодили зупинки в Ізмайлівці, Головківці, Протопопівці та інших населених пунктах громади.

Ще один прикрий факт псування комунального майна — пошкодження дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Зокрема, у селищі Приютівка вандали не оминули увагою жодне спеціально обладнане місце для відпочинку дітей: в житловому масиві «Цукровий завод» на дитячому майданчику пошкодили гойдалку та лавку для сидіння; по вул. Межева невідомі відірвали класичну гойдалку та пошкодили гойдалку «Балансир»; по вул. Садова пошкоджено частину конструкційних елементів, зокрема відірвано дерев’яні східці, дах та майданчик для спуску з гірки; по вул. Шкільна вандали відламали дах, пошкодили конструктивні елементи і металеві листи для спуску з гірки. Не обійшли увагою навіть вуличні тренажери, що були встановлені з метою популяризації здорового способу життя.

Приютівська громада

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень