25.01
2021

Держпродспоживслужба Кіровоградщини протягом 22-24 січня здійснила 846 обстежень закладів на дотримання карантинних норм. За порушення суб’єктам господарювання надали 52 попередження та склали 5 протоколів про адмінправопорушення.

В Олександрії недотримання протиепідемічних заходів встановили:

Торговий павільйон ТОВ «Черняхівські ковбаси», ринок ТОВ «Айсберг», КП «Олександрійський центральний ринок», продовольчі магазини – недостатня кількість дезінфікуючого розчину на робочу зміну для обробок контактних поверхонь, не поновлена розмітка для дотримання соціального дистанціювання між відвідувачами, на антисептику відсутнє маркування, на території ринку перебувають відвідувачі без захисних масок, температурний скринінг продавців ведеться не регулярно.

Держпродспоживслужба Кіровоградщини

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  Держпродспоживслужба Кіровоградщини протягом 22-24 січня здійснила 846 обстежень закладів на дотримання карантинних норм. За порушення суб’єктам господарювання надали 52 попередження та склали 5 протоколів про адмінправопорушення.//////Так это по всей Кировоградщине , а александрийцев больше интересуют цифири не в общем по области , а конкретно по Александрии.
  Горожане хотят знать своих местных ” хероев ” в лицо !
  Неужели так сложно для местной Держпродспоживслужбы выдать такие данные работы службы по городу за определенный период времени?
  Думаю , что это помогло бы соблюдать карантинные нормы в Александрии и уменьшить число заболеваний .

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Сінонім пишет:

   С Великим Почином Вас, Вал.Вас!))

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень