23.04
2021

23 квітня секретар міської ради Вікторія Косяк провела брифінг із засобами масової інформації щодо підготовки та проведення міського конкурсу «Олександрієць року».

Наразі до участі у конкурсі подали 6 заявок у 3-х номінаціях: «Талант року», «Керівник року» та «Установа, підприємство, заклад, організація року». Це досить невеликий показник, який ускладнить визначення переможців. За словами Вікторії Косяк, якщо на одну номінацію буде подано лише одну заявку, то переможець визначатися не буде, учасник отримає тільки подячний лист.

Збір заявок триває з 1 по 30 квітня. Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, наприклад:
– членам Олександрійської територіальної громади;
– трудовим, творчим, освітнім та спортивним колективам міста;
– органам самоорганізації населення;
– міським осередкам політичних та громадських об’єднань;
– релігійним громадам міста;
– міській раді її виконавчим органам, старостам.
Заявники подають перелік документів до відділу внутрішньої політики міської ради (каб. 412). До заяви прикріплюється фотокартка, стисла інформація про номінанта, його роботу, здобутки за 2020 рік.
Відповідно до Положення про щорічний міський конкурс «Олександрієць року», визначаються переможці у 8 номінаціях, а саме:
1. Підприємець року
2. Меценат року
3. Талант року
4. Керівник року
5. Громадський лідер року
6. Молодіжний лідер року
7. Професіонал року
8. Установа, підприємство, заклад, організація року.
Переможців щорічного конкурсу визначає компетентна рада – журі, яка складається з депутатів міської ради, представників громадськості, посадових осіб місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення.
Ознайомитись з правилами щорічного міського конкурсу «Олександрієць року» можна на офіційному сайті Олександрійської міської ради в рубриці «Громадянам» розділі «Про місто»

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень