19.02
2019

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров на апаратній нараді в облдержадміністрації повідомив, що у травні 2019 року всім одержувачам житлової субсидії необхідно буде обов’язково подати заяву та декларацію до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Зазначені документи, відповідно до урядового рішення, можна подати будь яким шляхом: особисто, поштою або через відповідний електронний ресурс. У сільській місцевості прийом заяв здійснюють уповноважені особи сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.Посадовець наголосив, що при заповненні заяви є обов’язковим зазначення номеру мобільного телефону заявника. За цим номером буде налагоджена комунікація з отримувачами житлової субсидії.

Сайт ОДА

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  Чи оці сайти ОДА дебільні?, чи Догаров дуб-дерево?
  Заяву і декларацію на отримання субсидії подавали ЗАВЖДИ!!! – І строка(рядок), для телефону, теж була передбачена!
  З травня 2019!, – ФОРМА ДЕКЛАРАЦІЇ буде така як для держслужбовців і інших потенційних казнокрадів, щоб засмітити звітний фінансовий простір! У якому вже і так, давно чорт ногу зломить. Ніхто із крупняків, не викритий і не покараний, хоч би конфіскацією… Тепер наступить завал, алес і повний здец_пи…
  Нас впевнено ведуть шляхом розумних радикальних реформ, мета вже поряд!))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень