20.11
2015

Заклади соціальної сфери ОлександрIЇ переходять на опалення твердопаливними котлами. Як повідомляє сайт міськради, на тверді види палива незабаром перейде міська лікарня №1 та дитяча лікарня.

На черзі будівництво нових твердопаливних котелень для НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» та Олександрійського НВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 – ліцей). Будівництво здійснюватиметься за рахунок співфінансування з міського бюджету та державного фонду регіонального розвитку.

Днями укладено договори на виконання відповідних робіт з ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Астера» з м.Нікополя. На рахунок підрядника перераховано аванс і днями розпочнеться будівництво котелень. Передбачається улаштування фундаменту під модуль котельні та димову трубу, прокладання нових інженерних мереж і благоустрій території.

Згідно з договором будівельно-монтажні роботи планується завершити до 20 грудня.

, .

коментарі 3

 • Анонім пишет:

  Трубу дымовыпускающую росточком повыше предусмотрели? Шоб нэ було як на басейні – доточати не довелось, по чисельним зверненням задихающихся!

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Интересно, у нас Экология в городе вообще работает или нет. Ведь никто вероятно не согласовывает с этой службой подобные строительства. Посреди густонаселенных кварталов, планируется строительство котельных на дровах (или может вообще на угле?!). А что, и фильтры на дымоходы поставят ?

   Мне нравится! Thumb up 0

   • Анонім пишет:

    Противогазы и марлевые повязки – только они поспособствуют скорейшему выздоровлению больных детей и взрослых тоже, когда в силу природных явлений целебный дым будет стелиться понизу. Система Бутейко называется – дыши через раз, тем что выдохнул. Это Вам не система вражины Семашко предусматривавшая и профилактику, и диспансеризацию, и доступность медобслуживания, с беЗоплатностью…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень