25.06
2021

Запрошуємо громадських активістів, журналістів, всіх, хто цікавиться тематикою гендерної рівності і фемінізму на відкритий громадський діалог “Гендер стосується кожної і кожного”.

Захід відбудеться 29 червня 2021 року о 11.00 за адресою: м.Олександрія, вул. Шевченка, 66 (приміщення бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційного-туристичного центру).

Побутує  думка, що вирішення гендерних питань це – захист тієї чи іншої суспільної групи або отримання нею привілеїв, але питання гендерної рівності стосується усього суспільства. Більшість трактує гендерні питання як не актуальні і не першочергові, які ніяким чином не впливають на взаємозв’язок між гендерною рівністю та соціально-економічним розвитком громади, країни. Озвучуються думки про те, що ці проблеми взагалі є надуманими, нав’язаними. Але незнання призводить до несприйняття, дискримінації, створення загрозливого, ворожого, принизливого, образливого середовища, підтримки та посилення гендерних стереотипів.

Саме тому у ході громадського діалогу обговорюватиметься  поняття “гендер”, “гендерна рівність”, “фемінізм”, “гендерні стереотипи”, необхідність впровадження “гендерно-орієнтованого бюджетування” і “гендерно-чутливої політики” у громадах.

Організатор: ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”.

Телефон для довідок: +38096 857 77 63

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень