5.01
2016

ФК «Олександрія» в цифрах

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

В літньо-осінній частині чемпіонаті України серед команд Прем’єр Ліги у складі ФК «Олександрія» виступало 24 футболіста. Серед них 4 дебютанта: П.Мягков («Заря» Луганськ), Є.Морозенко («Динамо-2» Київ), С.Чеботаєв («Гірник-Спорт» Комсомольськ), та О.Матвєєв («Іллічівець» Маріуполь). Ще 2 гравця виступали раніше: А.Полярус («Динамо-2» Київ) та М.Козак («Десна» Чернігів).

На рахунку наших гравців 26 попереджень та 2 вилучення. Найбільше попереджень мають: А.Голенков – 5 та Є.Банада – 4. С.Чеботаєв був вилучений з поля в матчі з «Дніпром» (Дніпропетровськ), а А.Шендрік у грі з «Шахтарем».

Найбільш результативним на попередження був матч «Олександрія» – «Металург» (Запоріжжя) – 9 («Олександрія» – 4, «Металург» – 5).

Більше всього вилучень в матчі «Олександрія» – «Шахтар» – 2 (А.Шендрік та А.Тейшейра).

Дві зустрічі пройшло без попереджень: «Олександрія» – «Чорноморець» (Одеса) та «Зоря» (Луганськ) – «Олександрія).

Переможна серія – 3 матчі (15, 16 та 12 тур), результативна серія – 6 матчів (11 – 16 тур) – 12 м’ячів, безпрограшна серія – 3 матчі (15, 16 та 12 тур), нічийна серія – 1 матч (3, 6, 9 та 13 тур).

Футболісти «Олександрії» не забивали м’ячів у ворота суперників в 6-ти матчах («Шахтарю», «Сталі», «Олімпіку», «Чорноморцю», «Динамо» та «Дніпру»).

Не пропускали в 4-х зустрічах (від «Металурга» (двічі), «Чорноморця» та харківського «Металіста»).

А.Новак не пропускав м’ячі у свої ворота в двох домашніх матчах: із «Металургом» та «Чорноморцем», а В.Леванідов в Запоріжжі з «Металургом» та вдома з «Металістом». До речі, «суха» серія Владислава тривала 266 хвилин, яку перервав Д.Хльобас («Говерла») в останній грі.

На рахунку нашої команди в чемпіонаті одна перемога з великим рахунком в домашній грі з «Карпатами» – 4:1 та одна поразка в Києві від «Динамо» – 0:3.

Самий швидкий гол В.Пономар на 4-й хвилині зустрічі «Олександрія» – «Металург» – 1:0, а самий пізній С.Микицей у грі «Олександрія» – «Металіст» на 90+4 хвилині. В наші ворота найшвидше забив Дентіньо («Шахтар») на 14 хвилині гри «Олександрія» – «Шахтар» – 2:3, а динамівець Даніло відзначився на 90+4 хвилині.

Два гравці «Олександрії» забивали у ворота суперників по 2 м’ячі в одному матчі. В.Пономар забив «Карпатам», а Ю.Коломоєць – «Волині». У ворота наших земляків 2 м’ячі забив лише А.Тейшейра в матчі першого туру «Шахтар» – «Олександрія» – 2:0.

Капітаном ФК «Олександрія» в усіх матчах був А.Запорожан.

Матчі за участю нашої команди відвідало 66 371 глядачів (в середньому 4 148).

Найбільше вболівальників було на зустрічі «Олександрія» – «Шахтар» (7500), а найменше на грі «Олександрія» – «Металіст» (2700).

Вдома футболісти ФК «Олександрія» провели 8 матчів: 4 перемоги, 2 нічиї та 2 поразки. Різниця м’ячів 13-7=+6 на користь олександрійців.

На рахунку олександрійців в домашніх матчах 16 попереджень та 1 вилучення (А.Шендрік).

P.S. Як стало щойно вiдомо, «Олександрія» підписала півторарічні контракти з чотирма гравцями – Павлом Мягковим, Євгеном Банадою, Андрієм Новаком та Владиславом Леванідовим, натомість клуб не подовжив контракт із півзахисником Антоном Голенковим, який завершився 31-грудня 2015 року.

Крім цього керівництво «Олександрії»  та донецького «Шахтаря» дійшло  згоди про подовження терміну оренди Давида Таргамадзе до кінця 25-го чемпіонату Ліги Парі-Матч.

Сторони також дійшли домовленості щодо перебування  на оглядинах в ФК  «Олександрії»  вихованця «Шахтаря» В.Віценця з можливістю подальшої оренди.

10 січня 2016 року  команда збирається  на навчально-тренувальній базі в Олександрії, де розпочне свій перший ванчально-тренувальний збір, яким передбачено   спаринг 13 січня із криворізьким «Гірником».

За матеріалами прес-служби ФК «Олександрія»