28.11
2019

У минулу суботу, 23 листопада, у спортивній залі ДЮСШ №2 пройшли перші відкриті всеукраїнські змагання зі спортивного бального танцю «VIVA DANCE CUP 2019».

Організаторами змагань були керівники танцювальної студії «VIVA DANCE SPORT SRUDIO», учасники цьогорічного проекту «Танці з зірками», багаторазові переможці та призери всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю, Валерій Шохін та Віра Літвінова. Як нам стало відомо від самих організаторів цей святковий захід планувався близько кількох місяців! В першу чергу приділялася увага місцю проведення змагань. Ідеєю було створити справжній бальний зал, з великою танцювальною площею, чотирьохстороннім оглядом, столиками для глядачів, профессійним звуком та світлом.

Основний рух на змаганнях здійснюється по колу, тому організатори дійсно постаралися та зробили танцювальний майданчик розміром 200 м2. Змагання проходили у два відділення у 44-х вікових та класових категоріях та зібрали більш ніж 300 спортсменів з різних міст України та 600 учасників загалом! Це рекордна кількість за останні роки проведення змагань зі спортивних бальних танців у Кіровоградській області.

У вечірньому відділені змагання прикрасив виступ запрошених організаторами гостей Чемпіонів Європи та фіналістів Чемпіонату Світу 2018 серед молоді до 21 року, Чемпіонів «International Championships 2019» у Лондоні, Англія, Чемпіонів «Dutch Open 2019» у місті Ассен, Голландія- Олега Зугана та Єлизавети Мацулевич із міста Одесса.

ALEX CITY

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень