21.05
2020

Сьогодні наша країна переживає непростий період. Зростає кількість людей, які потребують допомоги. Серед тих, хто не залишається осторонь, – мережа місцевих супермаркетів «Файно Маркет», представник сучасного соціально відповідального бізнесу.

За 10 років роботи мережі було реалізовано багато благодійних та соціально важливих проєктів. От і зараз керівництво мережі «Файно Маркет» прийняло рішення про посилення підтримки соціально вразливих верств населення регіону. На території області вже запроваджено та успішно реалізується проєкт «Файно поміч», в рамках якого «Файно Маркет» спільно з організацією Товариства Червоного Хреста України безкоштовно надає продуктові набори соціально незахищеним жителям області – самотнім людям пенсійного віку, особам з інвалідністю та тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. До наборів входять продукти, які складають основу повсякденного харчового раціону: макаронні вироби, крупи, цукор, соняшникова олія, печіво та чай.
Особливу увагу мережа «Файно Маркет» приділяє підтримці медичних працівників. Саме вони, щодня ризикуючи власним здоров’ям та життям, самовіддано піклуються про нас з вами.
У нашій країні набирає популярності соціальна кампанія #ПідтримуюЛікарів, у рамках якої відомі люди, представники бізнесу та просто жителі країни висловлюють свою підтримку й вдячність всім лікарям і медичним працівникам, які борються з коронавірусною хворобою. Мережа «Файно Маркет» долучилася до цієї соціальної ініціативи, запровадивши окрему програму підтримки працівників сфери охорони здоров’я області.
«На першому етапі наша компанія передала лікарням захисні костюми багаторазового використання, аби наші лікарі почувалися безпечно та захищено у повсякденній боротьбі зі страшною та невідомою пандемією. У рамках наступного етапу мережа передає районним і обласним лікарням та іншим медичним закладам бонусні картки для покупок, які були впроваджені саме для медичних працівників. Картка дає можливість придбати товари в будь-якому супермаркеті мережі «Файно Маркет» із додатковою знижкою – 10%. Така знижка діятиме до закінчення карантину або до 1 липня 2020 року, якщо карантинні заходи скасують раніше. Згодом картка буде слугувати для накопичення бонусних гривень при кожній покупці», – розповіла представниця компанії Алла Зленко.
«Весь колектив мережі супермаркетів «Файно Маркет» щиро дякує лікарям і медичним працівникам районних, місцевих та обласних мед-закладів, усім співробітникам галузі охорони здоров’я за міцність духу та відданість обраній професії, за їхню працю і боротьбу за здоров’я й життя кожного з нас. Дякуємо Вам, бережіть себе та будьте здорові» – сказав директор компанії Євгеній Валерійович Тертишний.
2338 карток були передані до Олександрії. Їх отримали голови профспілкових комітетів з тим, щоби роздати працівникам медичної сфери – від лікарів до господарчих робітників.
«Ми отримали і відразу роздали 586 карток, по 300 з них вже заповнені анкети, решта ще в обробці, – повідомила голова Олександрійського райкому профспілки медичних працівників Ма-рія Мороз. – До нашої профспілкової організації входять Олександрійська центральна районна лікарня і Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району. Картки отримають лікарі, медсестри, санітарки, робітники, бухгалтери – усі, хто забезпечує безперебійну роботу закладів. Користуватимуться картками і співробітники сільських фельдшерсько-акушерських пунктів, тобто скуплятися зі знижкою у «Файно Маркеті» зможуть не лише олександрійці, а й мешканці сіл району. І це дуже добре, сьогодні 10% знижка на покупку – це суттєво. Люди задоволені такою можливістю. Ми дуже вдячні «Файно Маркету» за допомогу, від щирого серця – спасибі від усіх нас. Приємно, що про медиків піклуються».
1752 картки надійшли до Олександрійського міського комітету профспілки працівників охорони здоров’я. Голова міськкому Геннадій Шкроб запевнив: їх роздадуть працівникам усіх лікувальних та лікувально-профілактичних закладів, незалежно від того, знаходяться вони в обласному чи міському підпорядкуванні, Центру первинної медико-санітарної допомоги та лабораторного центру. І не лише лікарям, а й середньому і молодшому персоналу, господарським робітникам.
«Дуже приємно, що «Файно Маркет» турбується про людей у наш складний час, особлива подяка – за увагу до працівників сфери охорони здоров’я. Для нас справді важлива ваша підтримка, тим більше, що серед торгівельних мереж у нашому місті тільки «Файно Маркет» вирішив допомогти лікарям. Спасибі», – висловив Геннадій Дмитрович спільну думку олександрійських медиків, а всім жителям міста порадив не розслаблятися і дотримуватися карантинних заходів: носити захисні маски, тримати дистанцію, обробляти руки дезінфікуючими засобами. Пандемія ще не скінчилася, тому обачливість і дисциплінованість у виконанні порад лікарів залишаються першочерговими для всіх, хто прагне зберегти здоров’я і життя собі і оточуючим.

Наш кор.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень